TURBOPROP AIRLINERS

Turbovrtulová dopravní letadla

Turbovrtulová dopravní letadla nabízejí výhodnější cenu za letovou hodinu. Díky vrtulovému pohonu lze s letadly využít i menší letiště s krátkou dráhou pro přistání i vzlet, jejich maximální dolet je vhodný pro krátké lety např. v rámci Evropy. Jsou tak ideální pro skupinové lety na veletrhy, teambuildingy a jiné firemní akce.

ATR 42

Francouzsko-italský letecký koncern ATR se zaměřuje na produkci vrtulových letadel se střední kapacitou a kratším doletem. Od roku 1981, kdy tato společnost vznikla, se stala jedním ze světových lídrů na trhu letadel určených pro regionální lety. Model ATR 42 je populárním letadlem pro přepravu na kratší vzdálenosti.

ATR 72

Francouzsko-italský letecký koncern ATR se zaměřuje na produkci vrtulových letadel se střední kapacitou a kratším doletem. Společnost se od svého vzniku stala jedním ze světových lídrů na trhu letadel určených pro regionální lety. Model ATR 72 je oblíbeným letadlem používaným pro přepravu na kratší vzdálenosti.

Dornier 328

Letadlo Dornier 328 je německým dvoumotorovým turbovrtulovým hornoplošníkem s úzkým trupem a je ideální pro lety na krátké až střední vzdálenosti.

Embraer 120

Brazilský letecký výrobce Embraer se širokým záběrem produkce různých typů letadel je tvůrcem zdařilého letadla Embraer 120. Letadlo je vhodné pro lety na kratší vzdálenosti a je jedním z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších.

Fairchild Metro

Kanadský výrobce Fairchild navrhl letadlo Metro tak, aby splnilo úlohu přepravy skupiny cestujících na kratší vzdálenost a za minimální náklady. Z důvodu kratšího pobytu cestujících na palubě je kabina konstruovaná jako méně prostorná. Toto soukromé letadlo je skvělou volbou pro cestující, kteří se nespokojí s pravidelnou linkou, ať už se jedná o časy odletů nebo potřebný počet volných míst.

Fokker 50

Hlavním rysem letadla Fokker 50 je vysoká provozní flexibilita. Je všestranné a používané jako osobní letadlo až pro 56 cestujících, speciální letadlo pro mise vlád, ale také jako letadlo pro přepravu nákladu. Letadlo Fokker 50 je schopné doletět i do vzdálených destinací, proto je ideální pro dálkové lety.

Saab 2000

Dvoumotorové turbovrtulové letadlo Saab 2000 je vyrobené švédskou firmou Saab. Jde o většího nástupce stylového letadla Saab 340, který také najdete v naší nabídce. Tento novější typ nabízí kapacitu až 58 cestujících.

Saab 340

Švédský strojírenský výrobce Saab, který se proslavil moderními stíhačkami Gripen, je autorem mimořádně úspěšného dopravního letadla Saab 340. Toto stylové soukromé letadlo vyniká ekonomickým provozem a strohým, nýbrž také účelným designem. Je skvělou volbou pro skupiny cestujících, které požadují let dle vlastních představ a parametrů.

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla