JET AIRLINERS

Proudová dopravní letadla

Potřebujete přepravit větší skupinu lidí a narážíte na nedostatek volných míst v linkovém letu? Nebo na vaší trase neexistuje žádný přímý spoj, nebo Vám nevyhovují časy odletů? Soukromé velkokapacitní letadlo dostane vaši skupinu přesně tam, kam potřebujete a kdy potřebujete. Najednou a bez čekání na přestupy. Letadla, které využíváme, znáte z linkových letů. Díky našim zkušenostem vám ale přidáme mnoho navíc, jako např. branding letadla podhlavníky s logem, dárkové předměty, logo na check-inu a doprovod členem našeho týmu na palubě.

Dále tato kategorie zahrnujeme nejvyšší třídu linkových letadel. Letouny se širokým trupem vyznačující se velkou kapacitou. Příkladem je model A380, který pojme bezmála 900 cestujících!. Dostatek vnitřního prostoru přináší i větší pohodlí při cestování na dálkových letech. S těmito letouny netrvá cestování zbytečně dlouho, dosahují vysokých cestovních rychlostí skoro 950  km/h. 

Airbus A319

Letadla evropského Airbusu patří mezi nejoblíbenější a nejmodernější na světě. Letadlo Airbus A319 je ideálním pro přepravu početnější skupiny cestujících do vzdálenějších destinací. Špičkový servis a atmosféra privátního letadla samozřejmostí.

Airbus A320

Airbus A320 je úzkotrupým letadlem, které je určeno pro civilní lety na krátké a střední vzdálenosti. Model letadla A320 byl prvním civilním dopravním letadlem s digitálním řídícím systémem fly-by-wire.

Airbus A321

Letadlo Airbus A321 je prodlouženou verzí modelu Airbusu A320 a vyznačuje se vyšší přepravní kapacitou. Jedná se o úzkotrupé letadlo pro civilní přepravu na krátké a střední vzdálenosti.

Boeing 737 MAX 8

Letadla Boeing 737 MAX jsou již čtvrtou generací proudového dvoumotorového dopravního letounu Boeingu 737 s úzkým trupem. Letadlo je určeno pro lety na krátké a střední vzdálenosti. Motory tohoto letadla jsou v porovnání s předchozími modely tišší, výkonnější a úspornější.

Boeing 737-700

Boeing 737 je dvoumotorové úzkotrupé proudové dopravní letadlo určené pro krátké a střední vzdálenosti. Model letadla Boeing 737-700 je oproti svým předchůdcům více úsporné a umožňuje vyšší dolet a cestovní rychlost.

Boeing 737-800

Letadlo Boeing 737-800 patří mezi nejpoužívanější letadla pro provoz na pravidelných linkách. Dá se využít i jako soukromé letadlo pro přepravu většího počtu osob s upravenou konfigurací paluby. Když je potřeba zajistit privátní let na míru pro velkou skupinu, toto letadlo je správnou volbou.

Bombardier CRJ1000

Letadlo Bombardier CRJ1000 je dvoumotorovým dolnoplošním dopravním letadlem určeným pro přepravu cestujících. Jedná se o prodlouženou verzi předchozího modelu CRJ700.

Bombardier CRJ200

Bombardier CRJ200 patří do rodiny regionálních dvoumotorových dolnoplošních komerčních letadel. Tento typ letadla vychází z letadla určeného pro soukromé lety Bombardier Challenger 600. Oproti své předchozí verzi CRJ100 se liší pouze efektivnějšími motory.

Bombardier CRJ700

Letadlo Bombardier CRJ700 patří do rodiny regionálních dvoumotorových dolnoplošních komerčních letadel. Letadlo je prodlouženo v porovnání s původním typem CRJ200 o dvě trupové sekce.

Bombardier CRJ900

Letadlo Bombardier CRJ900 patří do rodiny regionálních dvoumotorových dolnoplošních komerčních letadel. Jedná se o prodloužený model předchozí verze CRJ700.

Embraer 170

Embraer E-Jet je série regionálních dvoumotorových proudových letadel s úzkým trupem od brazilské firmy Embraer. Letadlo Embraer E170 patří mezi menší modely ze série letadel Embraer E-Jet.

Embraer ERJ135

Letadlo ERJ135 patří do rodiny dvoumotorových proudových úzkotrupých regionálních letadel ze série ERJ. Tento model je nejmenším z letadel v této sérii.

Embraer ERJ145

Letadlo ERJ145 patří do rodiny dvoumotorových proudových úzkotrupých regionálních letadel ze série ERJ. Tento model je největším letadlem z této série.

Embraer ERJ195

Letadlo Embraer ERJ195 patří do série Embraer E-Jet úzkotrupých regionálních dvoumotorových proudových letadel. Tento model je prodlouženou verzí svého předchůdce ERJ190.

Fairchild Dornier 328 Jet

Německé letadlo Fairchild Dornier 328 Jet vychází ze svého předchůdce, turbovrtulového letadla Dornier 328. Letadlo mělo být konkurenceschopné zejména při přepravě na regionálních linkách.

Fokker 100

Letadlo Fokker 100 se stalo v čase svého uvedení na trh doslova legendárním strojem. Oslnilo rentabilitou nákladů a bylo jedním z prvních strojů zvěstujících příchod éry nízkonákladových leteckých společností. Svojí efektivitou a vysokou spolehlivostí je i nadále mezi cestujícími velmi oblíbeným letadlem.

Fokker 70

Dvoumotorové dopravní letadlo Fokker 70 bylo vyvinuto jako menší varianta letadla Fokker 100 jetliner. Díky propracované palubní desce a avionice, dobrým výkonům, nízké hlučnosti a emisím motorů je Fokker 70 i nadále všestranným a cenově výhodným 80místným letounem.

McDonnell Douglas MD82

Letadla ze série McDonnell Douglas MD-80 jsou americká dopravní letadla s úzkým trupem určená pro lety na kratší až střední vzdálenosti. Model letadla McDonnell Douglas MD82 se liší od svého předchůdce silnějšími motory a tedy i celkovou výkonností a efektivitou provozu.

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla