MIDSIZE JETS

Střední proudová letadla

Středně velké letadlo urazí dlouhou vzdálenost na jeden zátah a bez problému vás dopraví přes půl kontinentu. Paluba je již dost velká na stání, a u většiny typů na vás čeká teplé jídlo a péče stevardky. Letadla z této kategorie přepraví i větší množství zavazadel, třeba lyžařské vybavení, golfové bagy a další vybavení. S klidným srdcem můžete také vyrazit na pořádné nákupy i do vzdálených metropolí.

Bombardier Challenger 300

Letadlo Bombardier Challenger 300 nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou. Příjemným bonusem je také pohovka v kabině letadla, kterou oceňují cestující nejen při delších letech.

Bombardier Learjet 45

Letadlo Bombardier Learjet 45 nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující nejen při vzdálenějších letech. Servis na palubě může být na velmi vysoké úrovni v závislosti na konkrétní konfiguraci kabiny a vybavení.

Bombardier Learjet 60XR

Bombardier klade důraz u svých modelů Learjet na vysokou cestovní rychlost. Exkluzivní soukromé letadlo Bombardier Learjet 60XR svým raketovým vzhledem tuto skutečnost rozhodně nepopírá. Jeho kabina nabízí nejkvalitnější interiér ve své kategorii. Malou daní za vysokou cestovní rychlost je omezená schopnost letounu vzlétnout a přistát na letištích s velmi krátkou dráhou.

Bombardier Learjet 75

Learjet 75 je středně velké proudové letadlo vyráběné divizí Learjet kanadského výrobce Bombardier Aerospace. Nabízí silné motory, revoluční aerodynamiku a vysoký pasažérský komfort.

Cessna Citation Latitude

Letadlo Cessna Citation Latitude je vhodné pro cesty na střední vzdálenosti. Potěší cestující stand-up kabinou s protiskluzovou podlahou, kde se lze vzpřímeně pohybovat a komfortním vybavením kabiny.

Cessna Citation Longitude

Letadlo Cessna Citation Longitude nabízí cestujícím skvělou komfortní a tichou kabinu, ve které lze příjemně strávit celý let. Vhodné pro ničím nerušené dálkové lety mezi kontinenty.

Cessna Citation Sovereign

Mezi středně velkými letadly má Cessna velmi silné zastoupení. Letadlo Cessna Citation Sovereign patří mezi nejčastěji využívaná letadla v této kategorii v Evropě. Soukromé letadlo střední velikosti nabízí stand-up kabinu, ve které mohou pasažéři stát vzpřímeně.

Cessna Citation VI

Letadla společnosti Cessna jsou známá jako bezpečná. Cessna Citation VI je oproti předchozímu modelu více úsporná. Nabízí útulnou kabinu, ve které příjemně strávíte celou dobu letu, dobrou cestovní rychlost i dolet.

Cessna Citation X

Letadlo Cessna Citation X Vám nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující obzvlášť při vzdálenějších letech. Navíc se může pochlubit titulem prvního nejrychlejšího privátního letadla.

Cessna Citation XLS

Mezi středně velkými letadly má Cessna velmi silné zastoupení. Model Citation XLS patří mezi nejpopulárnější a nejčastěji využívaná letadla v této kategorii. Letadlo disponuje stand-up kabinou umožňující vzpřímenou chůzi po palubě letadla.

Embraer Legacy 450

Letadlo Embraer Legacy 450 nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující nejen při letech do vzdálenějších destinací.

Embraer Legacy 500

Letadlo Embraer Legacy 500 nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující nejen při letech do vzdálenějších destinací.

Embraer Phenom 300

Velmi populární letadlo Embraer Phenom 300 nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující nejen při letech do vzdálenějších destinací.

Gulfstream G200

Letadlo Gulfstream G200 je na první pohled dominantní velkorysou prostorností kabiny. Vysoký komfort a vybavení kabiny ocení zejména cestující při letech na delší vzdálenosti.

Gulfstream G280

Letadlo Gulfstream G280 je nejmenším letadlem vyráběným společností Gulfstream. Letadlo je schopné doletět i do vzdálenějších destinací bez nutnosti mezipřistání. Svou velikostí je vhodné pro cesty jednotlivců, ale i menších firem nebo jejich zástupců.

Hawker 4000

Letadlo Hawker 4000 je skvělou volbou pro lety na delší vzdálenosti. Cestující se mohou v kabině vzpřímeně postavit a užít si pohodlně celou dobu letu. Rozložení kabiny umožňuje příjemný odpočinek, ale také prostor pro pracovní povinnosti.

Hawker 900XP

Společnost Hawker Beechcraft byla při vývoji a výrobě svých letadel známá kladeným důrazem na délku doletu. Letadlo Hawker 900XP je ve své velikosti excelentním pro lety na dlouhé vzdálenosti. Disponuje stand-up kabinou a skvělým palubním servisem. Mírně omezující je pouze menší prostor pro zavazadla, protože velikost a dispozice palivových nádrží je u tohoto letadla dominantní.

Pilatus PC24

Letadlo Pilatus PC24 disponuje prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující nejen při letech na delší vzdálenosti. Služby na palubě mohou být na velmi vysoké úrovni v závislosti na konkrétní konfiguraci kabiny.

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla