CARGO AIRLINERS

Letadla pro přepravu nákladu

Letadla vhodná pro přepravu nákladu. Nabízí nízkoobjemovou ale i velkoobjemovou leteckou přepravu nákladu. Vhodné letadlo Vám případně pomůžeme vybrat. Samozřejmě v ohledu na požadavky, kdy se nezalekneme se ani nestandardních letišť  destinací. K samotnému zajištění přepravy nabízíme tzv. supervizing, kdy sledujeme celý proces přípravy, až po samotnou realizaci letu. Postaráme se o hladký průběh zakázky a o všem vás průběžně informujeme. 

Airbus A330-300

Letadlo Airbus A330-300 je širokotrupé dvoumotorové proudové letadlo určené pro civilní dopravu na střední a dlouhé vzdálenosti. Tento model letadla má prodloužený trup a nabízí větší kapacitu pro přepravu cestujících.

Airbus A340-600

Letadlo Airbus A340 je širokotrupý dopravní letoun s čtyřmi proudovými motory určený pro lety na dlouhé vzdálenosti. Model A340-600 je o více než 10 m delší než základní verze Airbus A340-300.

Airbus A380

Letadlo Airbus A380 má široký trup, rozdělenou palubu na dvě patra a je poháněno čtyřmi dvouproudovými motory. Jedná se o největší civilní dopravní letadlo na světě.

Boeing 747-400

Boeing 747 je dálkovým čtyřmotorovým proudovým letadlem se širokým trupem. Do roku 2007 se jednalo o největší osobní dopravní letadlo na světě. Model Boeingu 747-400 má oproti svému předchůdci prodlouženou horní palubu a je vyroben za použití kompozitních materiálů, díky čemuž je jeho provoz více úspornější.

Boeing 767-300

Boeing 767 je středně velké dvoumotorové proudové letadlo s širokým trupem určené pro lety na střední až velké vzdálenosti. Jedná se o první širokotrupé letadlo s dvěma motory společnosti Boeing. Letadlo bylo navrženo jako menší širokotrupé letadlo v porovnáním s modelem Boeing 747. Letadlo Boeing 767-300 je prodlouženou verzí předchozího modelu.

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla