Privátní lety

Postaráme se o to, abyste ušetřili čas při cestování a během něj se cítili opravdu pohodlně.

Soukromé lety

DOMÁCÍ MAZLÍČEK PATŘÍ NA PALUBU
 

Rodina létá vždy pohromadě 

Cestování na dovolenou s dětmi a domácími mazlíčky? U privátního létání žádný problém! Privátní letadla totiž přináší komfort, který si každý člen domácnosti zamiluje. Na jejich palubě mohou bez obav cestovat děti společně se svými psy, kočkami a dalšími mazlíčky, aniž by bylo nutné podstupovat složité odbavení a vysvětlování ostatním cestujícím na běžných linkových letech.

SYNERGIE S LINKOVÝM LETEM
 

Návazný privátní let k lince

Využijte naplno silné stránky linkového a privátního letu dohromady. Letíte do vzdálené destinace? Servis first class dálkového linkového letu je jistě skvělou volbou. Pokud ale musíte absolvovat ještě návazný let a přestup, celkový čas to neúměrně navýší. V takovém případě je návazný let privátním letadlem často využívanou volbou. Tento produkt je ještě umocněn využitím přestupu z paluby na palubu, tzv. board-to-board, který mnoho letišť umožňuje.

Soukromé lety

VÝHODY
 

Šetříme čas ve vzduchu i na zemi

Soukromé lety

Odbavení za 15 minut

Čekání na zdlouhavé letištní procedury nechejte jiným. U privátních letů je pasová kontrola i odbavení zavazadel otázkou minut.
 

Soukromé lety

Blíž k místu, kam potřebujete

Privátní letadla jsou dokonale flexibilní, ušetří váš čas tím, že mohou přistát na menších letištích poblíž vaší cílové destinace. 

Soukromé lety

Domácí mazlíček na palubě

Na privátní let můžete nastoupit společně s vaším mazlíčkem, nemusíte absolvovat stresující odbavení a ušetříte si vysvětlování ostatním cestujícím na linkovém letu.

Soukromé lety

Doplňkové služby navíc 

Klientům vždy poskytujeme kompletní informační servis a komplexní služby, které zahrnují například transfery limuzínou nebo lety helikoptérou. 

Soukromé lety

Flexibilita a úspora času

S námi šetříte čas už při objednávání soukromého letu. Změna plánu nebo jiné přání? Jsme připraveni pomoci NONSTOP. Nemusíte se spoléhat na klasický linkový let.

Soukromé lety

Bezpečnost na prvním místě

Nabízená letadla jsou vždy v bezchybném technickém stavu a s kvalifikovanými posádkami. Na způsobilost dohlíží kromě nás hlavně auditoři příslušných leteckých úřadů. 

Soukromé lety

BYZNYS
 

Za byznysem rychle a efektivně

Míříte na obchodní schůzky do zahraničí a chcete ušetřit maximum času při cestování? Rezervujte si u nás privátní letadlo, které se dokonale přizpůsobí nabitému programu a může přistát v destinacích, kam běžně nelétá přímý let linkou. S privátním letem zvládnete pracovní schůzku v sousední zemi klidně i za dopoledne. Objednání letu u nás je jednoduché a rychlé. Chcete si vybrat letadlo z naší flotily sami? Můžete, ale klidně to nechejte na nás.

DOVOLENÁ
 

Privátním letem na dovolenou 

Volné dny v nabitém pracovním tempu jsou velkou vzácností. Chcete se vykoupat v moři nebo si zalyžovat v Alpách? Postačí prodloužený víkend nebo i jediný den. Nesmíte ale ztrácet drahocenný čas zdlouhavým odbavením a nevhodnými časy linkových letů, nebo únavným cestováním autem. Využijte čas naplno s privátním letadlem, které si rezervujete u nás. Rychle vás přepraví do vytoužené destinace a vy můžete naplno užívat každou minutu volna.

Cena soukromého letu

CENY
 

Kolik stojí soukromý let

Cenu každého letu určujeme zcela individuálně na základě poptávky klienta. Pokud se rozhodnete pro soukromý let, rezervujete si celé letadlo, nikoliv pouze sedadlo v něm. Tedy nejen stroj jako takový, ale také jeho posádku, která vám je k dispozici. Při cenotvorbě hraje roli mnoho proměnných, jako je počet cestujících, typ zvoleného letadla, ale i délka trasy, či případná nutnost dočerpat palivo během cesty. Podívejte se na příkladové ceny soukromých letů do oblíbených destinací.

ODMĚNA ZA KAŽDÉ DOPORUČENÍ
 

Program "Doporuč a získej"

Odměňujeme věrné klienty za doporučení každého dalšího klienta, který si u nás objedná svůj let. Pro stávajícího (Doporučujícího) i nového klienta (Doporučeného) nabízíme odměnu 300 až 500 EUR. Počet klientů, které je možné doporučit není omezený. 
Cena soukromého letu

ZPĚTNÁ VAZBA
 

Reference našich klientů

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou nesmírně poděkovat, jak panu Fečovi, panu Darnadymu, ale i všem dalším. Vaše rychlé a operativní řešení transportu mé dcery Sofie ze Samosu ji zachránilo před nesmírnými zdravotními komplikacemi a dost možná jí zachránilo i život! Také bych rád poděkoval posádce letadla, bohužel neznám jejich jména, za péči, kterou dceři věnovali. I přes její stav si let nesmírně užila. Nebudu dlouze psát, jsem Vám vděčný a slova díků jsou to málo, co nyní mohu projevit.
Marek S.
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností charter advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich

Rezervujte si privátní let