Kdo jsme

Poznejte styl naší práce a členy týmu.

Charter Advisory

BEZPEČNOST
 

Létáme pouze s ověřenými leteckými společnostmi

Jsme profesionálové v oboru. Naši dopravci splňují přísná bezpečnostní pravidla a mají platnou licenci pro komerční leteckou dopravu AOC. Samozřejmostí jsou pravidelné audity leteckého úřadu. Naši klienti se mohou spolehnout na to, že se na palubě potkají s odpočatou a řádně vycvičenou posádkou, která jim poskytne 100 % připravené a čisté letadlo. Současně udělá maximum, aby jejich privátní let proběhl bez komplikací a oni si jej mohli užít.


VIZE A POSLÁNÍ
 

Řídíme se heslem být o krok napřed. 

MISE A PŘÍSTUP
 

Vášeň k letectví, dravost a poctivost roztáčí naše motory.


KREATIVITA
 

Nový let, nová výzva

Našim klientům doporučujeme vhodnou variantu privátního a skupinového letu na základě jejich preferencí, charakteru trasy a dostupnosti letadel. Novým klientům rádi podrobně vysvětlíme fungování světa charterových letů, aby poznali všechny výhody. A co víc, nedržíme se stereotypního přístupu. Pro nás je totiž každý let, i když na stejné trase jako minule, nový a jedinečný. Proto si zaslouží naši největší péči, pozornost a systematický přístup. 

Charter Advisory

PROČ S NÁMI
 

Naše hodnoty

FÉROVOST

Férové jednání pro nás není prázdný výraz. I přes profi výsledek je v celé naší práci férovost patrná a důležitá.

HOUŽEVNATOST

Jsme houževnatí. Plníme nejen to, co se od nás očekává, ale do všeho se snažíme dostat přidanou hodnotu v podobě našich zkušeností a precizní práce kolem jádra služby.

BEZPEČNOST

V nabídce máme pouze letadla s nejvyššími standardy bezpečnosti. Spolupracujeme pouze s ověřenými provozovateli s licencí pro obchodní leteckou dopravu. 

KONSTRUKTIVNOST

Konstruktivně se stavíme nejen k situacím běžným, ale i možným problémům, nestandardním situacím a operativě kolem.

MÁME SRDCE

Nezastíráme svou dravost, ale do věcí, které děláme dáváme srdce.

RYCHLOST

Dočkáte se od nás nejen non-stop podpory, ale též velmi rychlé zpětné vazby.

NEZÁVISLOST

Jsme nezávislí, nepodléháme žádným majetkovým či jiným zájmovým “svodům”.

KDO JSME
 

Poznejte náš tým

Martin Feč

Martin Feč

Co-Founder,  Managing Director
 

Martin se tématém letecké dopravy nechal naplno pohltit již za studií na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Vyjma spolehlivého nosu na nové obchodní příležitosti, jsou pro něj výzvou i novinky v možnostech letecké přepravy a komplikovanější požadavky. V letectví se pohybuje od roku 2008. Největší relax je pro něj únik do přírody, meditace a čas s rodinou.

Miroslav Hladký

Miroslav Hladký 

Senior Flight Consultant
 

Miroslav do charter advisory přináší smysl pro systémový přístup a detail při poskytování služeb klientům. Jeho optimistická nálada je vítaným prvkem do sehraného týmu, který se věnuje privátním a skupinovým letům. Pro načerpání energie utíká do hor, kde se věnuje lezení. 

David Vachuška

David Vachuška

Senior Flight Consultant 
 

Davida vystihuje pojem svéráznost. Fanoušek světa létání je pro naše klienty nezbytným partnerem při zajištění pro ně nejvhodnějších privátních i skupinových letů. Máte šanci potkat ho na nejrůznějších spotech u letišť, kde s fotoaparátem vyhlíží zajímavá letadla, o kterých má velký přehled.

Michaela Bečanová

Michaela Bečanová

Flight Consultant
 

Míša je cestovatelka tělem i duší. Má za sebou pětiletou kariéru letušky a více jak šest let života v zahraničí. Pokud necestuje, tak se věnuje focení, rodině či přátelům. Své mnohaleté zkušenosti ze světa letectví a cestovního ruchu využívá naplno při své práci letového konzultanta.
 

Peter Duchovný

Peter Duchovný

Co-Founder,  Flight Quality Director
 

Peter je fanouškem létání skrz naskrz. Studoval leteckou dopravu, je sportovním pilotem bezmotorových letadel a hodně ho to baví. Na letišti prakticky vyrostl a má to v genech. V charter advisory se stará o vylepšení pracovních postupů pro kvalitnější servis klientům. V privátním letectví je od roku 2009. 

Lenka Stipcak

Lenka Stipcak

Content Specialist
 

Lenka má kreativní duši a super nápady, které přináší do charter advisory zejména prostřednictvím tvorby obsahu. Baterky dobíjí sportem, procházkami v přírodě, nebo kreativní tvorbou. Ve volném čase se věnuje seberozvoji a dalšímu vzdělávání.

Šárka Divišová

Šárka Divišová

Marketing Manager
 

Šárka si prošla mnoha marketingovými a firemními kulturami. Od schématu "svobodných firem" po velké korporáty. Asi díky tomu má ráda svobodu ve vyjadřování, myšlení a nekošilatá stanoviska i řešení. Nejednu chvíli tráví u dobré kávy, v lese s jedním ze psů, na horách či své joga matce. 

Martin Blažek

Martin Blažek

Flight Consultant
 

Martina svět letectví nadchnul už v dětství, ačkoliv se oboru nikdo z rodiny nevěnoval. Sen si začal plnit studiem na ČVUT, přičemž kariéru nastartoval na letišti. Mnohaleté pracovní zkušenosti z letectví nyní úročí při práci letového konzultanta. Jeho největším koníčkem je rodina, se kterou tráví maximum volného času. Pokud si potřebuje vyčistit hlavu, jde si zaběhat. 

Jan Černík

Jan Černík

Senior Flight Consultant
 

Honza se věnuje zajištění soukromých letů pro větší skupiny, jakými jsou například firmy a sportovní týmy. Celou profesní kariéru strávil v cestovním ruchu, a nejen díky své práci procestoval kus světa. Nezapře ani duši sportovce, aktivně hraje florbal, tenis a badminton. 

Zuzana Koubová

Zuzana Koubová

Office Manager
 

Zuzka je naše pravá ruka, se vším pomůže, vše zařídí. Nejen, že se stará o nás, ale i o naši kancelář. Zuzka je také milovnicí přírody a pěstitelkou rostlin. Kromě toho se zajímá o umění, design a architekturu.

ZPĚTNÁ VAZBA
 

Reference našich klientů

Dobrý deň, Tereza, Ďakujem veľmi pekne za všetko! Všetko bolo v poriadku. Hlavne sa chcem poďakovať za Váš ústretový prístup, dávno som nebola tak spokojná s prístupom dodávateľa. Váš milý a priateľský prístup si veľmi vážim. Poďakujte sa za mňa prosím aj Vašim kolegom. V prípade, že budete mať cestu do Bratislavy, určite sa mi ozvite, rada Vás pozvem na kávičku. Ešte raz ďakujem a teším sa na budúcu spoluprácu.
Lenka G., cestovní agentura
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností charter advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich

Rezervujte si privátní nebo skupinový let