Kdo jsme

Poznejte styl naší práce a členy týmu.

Charter Advisory

BEZPEČNOST
 

Létáme pouze s ověřenými leteckými společnostmi

Jsme profesionálové v oboru. Naši dopravci splňují přísná bezpečnostní pravidla a mají platnou licenci pro komerční leteckou dopravu AOC. Samozřejmostí jsou pravidelné audity leteckého úřadu. Naši klienti se mohou spolehnout na to, že se na palubě potkají s odpočatou a řádně vycvičenou posádkou, která jim poskytne 100 % připravené a čisté letadlo. Současně udělá maximum, aby jejich privátní let proběhl bez komplikací a oni si jej mohli užít.


VIZE A POSLÁNÍ
 

Řídíme se heslem být o krok napřed. 

MISE A PŘÍSTUP
 

Vášeň k letectví, dravost a poctivost roztáčí naše motory.


KREATIVITA
 

Nový let, nová výzva

Našim klientům doporučujeme vhodnou variantu privátního a skupinového letu na základě jejich preferencí, charakteru trasy a dostupnosti letadel. Novým klientům rádi podrobně vysvětlíme fungování světa charterových letů, aby poznali všechny výhody. A co víc, nedržíme se stereotypního přístupu. Pro nás je totiž každý let, i když na stejné trase jako minule, nový a jedinečný. Proto si zaslouží naši největší péči, pozornost a systematický přístup. 

Charter Advisory

PROČ S NÁMI
 

Naše hodnoty

FÉROVOST

Férové jednání pro nás není prázdný výraz. I přes profi výsledek je v celé naší práci férovost patrná a důležitá.

HOUŽEVNATOST

Jsme houževnatí. Plníme nejen to, co se od nás očekává, ale do všeho se snažíme dostat přidanou hodnotu v podobě našich zkušeností a precizní práce kolem jádra služby.

BEZPEČNOST

V nabídce máme pouze letadla s nejvyššími standardy bezpečnosti. Spolupracujeme pouze s ověřenými provozovateli
s licencí pro obchodní leteckou dopravu. 

KONSTRUKTIVNOST

Konstruktivně se stavíme nejen k situacím běžným, ale i možným problémům, nestandardním situacím a operativě kolem.

MÁME SRDCE

Nezastíráme svou dravost, ale do věcí, které děláme dáváme srdce.

RYCHLOST

Dočkáte se od nás nejen non-stop podpory, ale též velmi rychlé zpětné vazby.

NEZÁVISLOST

Jsme nezávislí, nepodléháme žádným majetkovým či jiným zájmovým “svodům”.

KDO JSME
 

Poznejte náš tým

Martin Feč

Martin Feč

Co-Founder,  CEO
 

Martina létání zajímá jinak. Nezajímají ho až tak technické parametry letadla. Létání vnímá jako nejrychlejší dopravu, která šetří čas. Baví ho efektivita, jak se dá u létání přemýšlet, kombinování letů, hledání možností a nových obchodních příležitostí. V letectví se pohybuje od roku 2008.
 

Miroslav Hladký

Miroslav Hladký 

Flight Consultant
 

Miroslav do charter advisory přináší smysl pro systémový přístup a detail při poskytování služeb klientům. Jeho optimistická nálada je vítaným prvkem do sehraného týmu, který se věnuje privátním a skupinovým letům. Pro načerpání energie utíká do hor, kde se věnuje lezení. 

Lenka Stipcak

Lenka Stipcak

Marketing Specialist
 

Lenku letectví chytlo za srdce a rychle se učí. Má skvělé komunikační a organizační schopnosti, a dobrému výkonu celého týmu přispívá úsměvem a dobrou náladou. Energii vybíjí a dobíjí v posilovně.
 

Peter Duchovný

Peter Duchovný

Co-Founder,  Operations Director
 

Peter je fanouškem létání skrz naskrz. Studoval leteckou dopravu, je sportovním pilotem bezmotorových letadel a hodně ho to baví. Na letišti prakticky vyrostl a má to v genech. V charter advisory se stará o vylepšení pracovních postupů pro kvalitnější servis klientům. V  privátním letectví je od roku 2009. 

David Darnady

David Darnady

Charter & ACMI Specialist 
 

David se stará o to, aby naši obchodní partneři mohli nabízet lety i v případě výpadku jejich letadel. Jak rád přiznává, při hledání nejlepších řešení se často spoléhá na vlastní intuici, která jej neklame. I ve volném čase se bez letadel neobejde, jeho koníčkem je plachtění nejen ve vzduchu, ale i na vodě.

David Vachuška

David Vachuška

Flight Consultant 
 

Davida vystihuje pojem svéráznost. Fanoušek světa létání je pro naše klienty nezbytným partnerem při zajištění pro ně nejvhodnějších privátních i skupinových letů. Máte šanci potkat ho na nejrůznějších spotech u letišť, kde s fotoaparátem vyhlíží zajímavá letadla, o kterých má velký přehled.

Reference našich klientů

Dobrý deň, Tereza, Ďakujem veľmi pekne za všetko! Všetko bolo v poriadku. Hlavne sa chcem poďakovať za Váš ústretový prístup, dávno som nebola tak spokojná s prístupom dodávateľa. Váš milý a priateľský prístup si veľmi vážim. Poďakujte sa za mňa prosím aj Vašim kolegom. V prípade, že budete mať cestu do Bratislavy, určite sa mi ozvite, rada Vás pozvem na kávičku. Ešte raz ďakujem a teším sa na budúcu spoluprácu.
Lenka G., cestovní agentura
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností charter advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich

Rezervujte si privátní nebo skupinový let