Kdo jsme

Poznejte styl naší práce a členy týmu.

Charter Advisory

BEZPEČNOST
 

Létáme pouze s ověřenými leteckými společnostmi

Jsme profesionálové v oboru. Naši dopravci splňují přísná bezpečnostní pravidla a mají platnou licenci pro komerční leteckou dopravu AOC. Samozřejmostí jsou pravidelné audity leteckého úřadu. Naši klienti se mohou spolehnout na to, že se na palubě potkají s odpočatou a řádně vycvičenou posádkou, která jim poskytne 100 % připravené a čisté letadlo. Současně udělá maximum, aby jejich privátní let proběhl bez komplikací a oni si jej mohli užít.


VIZE A POSLÁNÍ
 

Řídíme se heslem být o krok napřed. 

MISE A PŘÍSTUP
 

Vášeň k letectví, dravost a poctivost roztáčí naše motory.


KREATIVITA
 

Nový let, nová výzva

Našim klientům doporučujeme vhodnou variantu privátního a skupinového letu na základě jejich preferencí, charakteru trasy a dostupnosti letadel. Novým klientům rádi podrobně vysvětlíme fungování světa charterových letů, aby poznali všechny výhody. A co víc, nedržíme se stereotypního přístupu. Pro nás je totiž každý let, i když na stejné trase jako minule, nový a jedinečný. Proto si zaslouží naši největší péči, pozornost a systematický přístup. 

Charter Advisory

PROČ S NÁMI
 

Naše hodnoty

FÉROVOST

Férové jednání pro nás není prázdný výraz. I přes profi výsledek je v celé naší práci férovost patrná a důležitá.

HOUŽEVNATOST

Jsme houževnatí. Plníme nejen to, co se od nás očekává, ale do všeho se snažíme dostat přidanou hodnotu v podobě našich zkušeností a precizní práce kolem jádra služby.

BEZPEČNOST

V nabídce máme pouze letadla s nejvyššími standardy bezpečnosti. Spolupracujeme pouze s ověřenými provozovateli s licencí pro obchodní leteckou dopravu. 

KONSTRUKTIVNOST

Konstruktivně se stavíme nejen k situacím běžným, ale i možným problémům, nestandardním situacím a operativě kolem.

MÁME SRDCE

Nezastíráme svou dravost, ale do věcí, které děláme dáváme srdce.

RYCHLOST

Dočkáte se od nás nejen non-stop podpory, ale též velmi rychlé zpětné vazby.

NEZÁVISLOST

Jsme nezávislí, nepodléháme žádným majetkovým či jiným zájmovým “svodům”.

DISKRÉTNOST

Vaše soukromí je u nás v bezpečí. Záruka diskrétnosti je samozřejmostí.

KDO JSME
 

Poznejte náš tým

Martin Feč

Martin Feč

CEO
 

Martin se tématém letecké dopravy nechal naplno pohltit již za studií na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Vyjma spolehlivého nosu na nové obchodní příležitosti, jsou pro něj výzvou i novinky v možnostech letecké přepravy a komplikovanější požadavky. V letectví se pohybuje od roku 2008. Největší relax je pro něj únik do přírody, meditace a čas s rodinou.

Michaela Bečanová

Senior Flight Consultant
 

Míša je cestovatelka tělem i duší. Má za sebou pětiletou kariéru letušky a více jak šest let života v zahraničí. Pokud necestuje, tak se věnuje focení, rodině či přátelům. Své mnohaleté zkušenosti ze světa letectví a cestovního ruchu využívá naplno při své práci letového konzultanta.

Tomáš Přikryl

Finance Manager
 

Tomáš chtěl být do svých 18 let vojenským pilotem, tak jako jeho dědeček, který ho bral v dětství často na letiště. Rozhodnul se však pro ekonomii a finance, kterými se po vystudování vysoké školy profesionálně věnuje již téměř 25 let. U nás je zodpovědný za vše kolem financí a ekonomiky.

Peter Duchovný

Peter Duchovný

Flight Quality Director
 

Peter je fanouškem létání skrz naskrz. Studoval leteckou dopravu, je sportovním pilotem bezmotorových letadel a hodně ho to baví. Na letišti prakticky vyrostl a má to v genech. V Charter Advisory se stará o vylepšení pracovních postupů pro kvalitnější servis klientům. V privátním letectví je od roku 2009. 

Petr Tůma

Flight Consultant
 

Petr od dětství rád sportuje, cestuje a objevuje nová místa. Letectví je jeho srdcovka a není jediný z rodiny, kdo ho má v krvi. Své vzdělání v letecké dopravě získal na vysoké škole. V Charter Advisory se stará o zajištění soukromých letů přesně podle přání klientů. 

Pavol Petnuch

Head of Cargo Division
 

Pavol studoval letectví na vysokých školách na Slovensku a v České republice. Časem se mu obor zalíbil a stal se fanouškem letadel. K práci s leteckým nákladem se dostal skrze absolventskou pozici v korporátní spediční společnosti. Baví ho řešit logistické problémy během pracovních dnů, ve volném čase dobíjí energii sportem. 

Adéla Furiková

Marketing Manager
 

Adéla svou profesní kariéru odstartovala v oblasti marketingu, a to i přesto, že vystudovala na vysoké škole obor oceňování majetku. Její práce zahrnuje příprava různých projektů, které jí umožňují rozvíjet kreativní myšlení a strategické dovednosti, a to je to, co jí nejvíce baví. Mimo pracovní dobu ráda tráví čas se svým psem, a když má volno, tak ráda cestuje. Její nejoblíbenější destinací je Austrálie, kde žije část její rodiny.

Kateřina Mezerová

HR Business Partner
 

Katka má HR ve svém DNA. Práce s lidmi je pro ni nejdůležitější, a to už od vysoké školy. Praxe ve velkých společnostech ji jenom utvrdila, že vše je stále o lidech, o práci s nimi a péči o ně. Nežije však jenom prací, ale je to aktivka, která pořád někde pobíhá se psem, miluje kulečník a společenský život je pro ni kořením života. Může se stát, že vás při pohovoru lapí a už nepustí…

ZPĚTNÁ VAZBA
 

Reference našich klientů

Dobrý deň, Tereza, Ďakujem veľmi pekne za všetko! Všetko bolo v poriadku. Hlavne sa chcem poďakovať za Váš ústretový prístup, dávno som nebola tak spokojná s prístupom dodávateľa. Váš milý a priateľský prístup si veľmi vážim. Poďakujte sa za mňa prosím aj Vašim kolegom. V prípade, že budete mať cestu do Bratislavy, určite sa mi ozvite, rada Vás pozvem na kávičku. Ešte raz ďakujem a teším sa na budúcu spoluprácu.
Lenka G., cestovní agentura
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností Charter Advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich

Rezervujte si privátní nebo skupinový let