Kdo jsme

Poznejte styl naší práce a členy týmu.

Charter Advisory

BEZPEČNOST
 

Létáme pouze s ověřenými leteckými společnostmi

Jsme profesionálové v oboru. Naši dopravci splňují přísná bezpečnostní pravidla a mají platnou licenci pro komerční leteckou dopravu AOC. Samozřejmostí jsou pravidelné audity leteckého úřadu. Naši klienti se mohou spolehnout na to, že se na palubě potkají s odpočatou a řádně vycvičenou posádkou, která jim poskytne 100 % připravené a čisté letadlo. Současně udělá maximum, aby jejich privátní let proběhl bez komplikací a oni si jej mohli užít.


VIZE A POSLÁNÍ
 

Řídíme se heslem být o krok napřed. 

MISE A PŘÍSTUP
 

Vášeň k letectví, dravost a poctivost roztáčí naše motory.


KREATIVITA
 

Nový let, nová výzva

Našim klientům doporučujeme vhodnou variantu privátního a skupinového letu na základě jejich preferencí, charakteru trasy a dostupnosti letadel. Novým klientům rádi podrobně vysvětlíme fungování světa charterových letů, aby poznali všechny výhody. A co víc, nedržíme se stereotypního přístupu. Pro nás je totiž každý let, i když na stejné trase jako minule, nový a jedinečný. Proto si zaslouží naši největší péči, pozornost a systematický přístup. 

Charter Advisory

PROČ S NÁMI
 

Naše hodnoty

FÉROVOST

Férové jednání pro nás není prázdný výraz. I přes profi výsledek je v celé naší práci férovost patrná a důležitá.

HOUŽEVNATOST

Jsme houževnatí. Plníme nejen to, co se od nás očekává, ale do všeho se snažíme dostat přidanou hodnotu v podobě našich zkušeností a precizní práce kolem jádra služby.

BEZPEČNOST

V nabídce máme pouze letadla s nejvyššími standardy bezpečnosti. Spolupracujeme pouze s ověřenými provozovateli s licencí pro obchodní leteckou dopravu. 

KONSTRUKTIVNOST

Konstruktivně se stavíme nejen k situacím běžným, ale i možným problémům, nestandardním situacím a operativě kolem.

MÁME SRDCE

Nezastíráme svou dravost, ale do věcí, které děláme dáváme srdce.

RYCHLOST

Dočkáte se od nás nejen non-stop podpory, ale též velmi rychlé zpětné vazby.

NEZÁVISLOST

Jsme nezávislí, nepodléháme žádným majetkovým či jiným zájmovým “svodům”.

DISKRÉTNOST

Vaše soukromí je u nás v bezpečí. Záruka diskrétnosti je samozřejmostí.

KDO JSME
 

Poznejte náš tým

Martin Feč

Martin Feč

CEO
 

Martin se tématém letecké dopravy nechal naplno pohltit již za studií na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Vyjma spolehlivého nosu na nové obchodní příležitosti, jsou pro něj výzvou i novinky v možnostech letecké přepravy a komplikovanější požadavky. V letectví se pohybuje od roku 2008. Největší relax je pro něj únik do přírody, meditace a čas s rodinou.

Michaela Bečanová

Michaela Bečanová

Senior Flight Consultant
 

Míša je cestovatelka tělem i duší. Má za sebou pětiletou kariéru letušky a více jak šest let života v zahraničí. Pokud necestuje, tak se věnuje focení, rodině či přátelům. Své mnohaleté zkušenosti ze světa letectví a cestovního ruchu využívá naplno při své práci letového konzultanta.

Pavol Petnuch

Pavol Petnuch

Head of Cargo Division
 

Pavol studoval letectví na vysokých školách na Slovensku a v České republice. Časem se mu obor zalíbil a stal se fanouškem letadel. K práci s leteckým nákladem se dostal skrze absolventskou pozici v korporátní spediční společnosti. Baví ho řešit logistické problémy během pracovních dnů, ve volném čase dobíjí energii sportem. 

Peter Duchovný

Peter Duchovný

Flight Quality Director
 

Peter je fanouškem létání skrz naskrz. Studoval leteckou dopravu, je sportovním pilotem bezmotorových letadel a hodně ho to baví. Na letišti prakticky vyrostl a má to v genech. V Charter Advisory se stará o vylepšení pracovních postupů pro kvalitnější servis klientům. V privátním letectví je od roku 2009. 

Petr Tůma

Petr Tůma

Senior Flight Consultant
 

Petr od dětství rád sportuje, cestuje a objevuje nová místa. Letectví je jeho srdcovka a není jediný z rodiny, kdo ho má v krvi. Své vzdělání v letecké dopravě získal na vysoké škole. V Charter Advisory se stará o zajištění soukromých letů přesně podle přání klientů. 

Filip Řenč

Filip Řenč

Cargo Specialist
 

Filip vyniká jako specialista v letecké nákladní přepravě díky svému pečlivému citu pro detail, strategickému myšlení a hlubokým znalostem logistiky. Jeho schopnost orientovat se v komplexních dopravních sítích zajišťuje včasné a efektivní dodání zboží, zatímco jeho talent pro řešení problémů mu umožňuje snadno řešit nepředvídané výzvy. Volný čas nejraději tráví s rodinou aktivním odpočinkem v přírodě a netají se také vášní k běhu.

Tomáš Přikryl

Tomáš Přikryl

Finance Manager
 

Tomáš chtěl být do svých 18 let vojenským pilotem, tak jako jeho dědeček, který ho bral v dětství často na letiště. Rozhodnul se však pro ekonomii a finance, kterými se po vystudování vysoké školy profesionálně věnuje již téměř 25 let. U nás je zodpovědný za vše kolem financí a ekonomiky.

Tomáš Přikryl

Kateřina Mezerová

HR Business Partner
 

Katka má HR ve svém DNA. Práce s lidmi je pro ni nejdůležitější, a to už od vysoké školy. Praxe ve velkých společnostech ji jenom utvrdila, že vše je stále o lidech, o práci s nimi a péči o ně. Nežije však jenom prací, ale je to aktivka, která pořád někde pobíhá se psem, miluje kulečník a společenský život je pro ni kořením života. Může se stát, že vás při pohovoru lapí a už nepustí…

Adéla Furiková

Adéla Furiková

Marketing Manager
 

Adéla svou profesní kariéru odstartovala v oblasti marketingu, a to i přesto, že vystudovala na vysoké škole obor oceňování majetku. Její práce zahrnuje příprava různých projektů, které jí umožňují rozvíjet kreativní myšlení a strategické dovednosti, a to je to, co jí nejvíce baví. Mimo pracovní dobu ráda tráví čas se svým psem, a když má volno, tak ráda cestuje. Její nejoblíbenější destinací je Austrálie, kde žije část její rodiny.

Zuzana Koubová

Zuzana Koubová

Finance Accountant
 

Zuzka je zkušená odbornice v oblasti fakturace a financí v letecké firmě. S vášní pro přírodu, cestování a design přináší do své práce kreativní přístup a inovativní myšlení. Mimo pracovní dobu ráda tráví čas s rodinou a objevuje nové možnosti a výzvy, které život přináší. Její vášeň pro objevování a rozšiřování horizontů ji neustále motivuje k novým úspěchům.

ZPĚTNÁ VAZBA
 

Reference našich klientů

Dobrý deň, Tereza, Ďakujem veľmi pekne za všetko! Všetko bolo v poriadku. Hlavne sa chcem poďakovať za Váš ústretový prístup, dávno som nebola tak spokojná s prístupom dodávateľa. Váš milý a priateľský prístup si veľmi vážim. Poďakujte sa za mňa prosím aj Vašim kolegom. V prípade, že budete mať cestu do Bratislavy, určite sa mi ozvite, rada Vás pozvem na kávičku. Ešte raz ďakujem a teším sa na budúcu spoluprácu.
Lenka G., cestovní agentura
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností Charter Advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich

Rezervujte si privátní nebo skupinový let