Kdo jsme

Poznejte styl naší práce a členy týmu.

Charter Advisory

BEZPEČNOST
 

Létáme pouze s ověřenými leteckými společnostmi

Jsme profesionálové v oboru. Naši dopravci splňují přísná bezpečnostní pravidla a mají platnou licenci pro komerční leteckou dopravu AOC. Samozřejmostí jsou pravidelné audity leteckého úřadu. Naši klienti se mohou spolehnout na to, že se na palubě potkají s odpočatou a řádně vycvičenou posádkou, která jim poskytne 100 % připravené a čisté letadlo. Současně udělá maximum, aby jejich privátní let proběhl bez komplikací a oni si jej mohli užít.


VIZE A POSLÁNÍ
 

Řídíme se heslem být o krok napřed. 

MISE A PŘÍSTUP
 

Vášeň k letectví, dravost a poctivost roztáčí naše motory.


KREATIVITA
 

Nový let, nová výzva

Našim klientům doporučujeme vhodnou variantu privátního a skupinového letu na základě jejich preferencí, charakteru trasy a dostupnosti letadel. Novým klientům rádi podrobně vysvětlíme fungování světa charterových letů, aby poznali všechny výhody. A co víc, nedržíme se stereotypního přístupu. Pro nás je totiž každý let, i když na stejné trase jako minule, nový a jedinečný. Proto si zaslouží naši největší péči, pozornost a systematický přístup. 

Charter Advisory

PROČ S NÁMI
 

Naše hodnoty

FÉROVOST

Férové jednání pro nás není prázdný výraz. I přes profi výsledek je v celé naší práci férovost patrná a důležitá.

HOUŽEVNATOST

Jsme houževnatí. Plníme nejen to, co se od nás očekává, ale do všeho se snažíme dostat přidanou hodnotu v podobě našich zkušeností a precizní práce kolem jádra služby.

BEZPEČNOST

V nabídce máme pouze letadla s nejvyššími standardy bezpečnosti. Spolupracujeme pouze s ověřenými provozovateli
s licencí pro obchodní leteckou dopravu. 

KONSTRUKTIVNOST

Konstruktivně se stavíme nejen k situacím běžným, ale i možným problémům, nestandardním situacím a operativě kolem.

MÁME SRDCE

Nezastíráme svou dravost, ale do věcí, které děláme dáváme srdce.

RYCHLOST

Dočkáte se od nás nejen non-stop podpory, ale též velmi rychlé zpětné vazby.

NEZÁVISLOST

Jsme nezávislí, nepodléháme žádným majetkovým či jiným zájmovým “svodům”.

KDO JSME
 

Poznejte náš tým

Martin Feč

Martin Feč

Co-Founder,  CEO
 

Martina létání zajímá jinak. Nezajímají ho až tak technické parametry letadla. Létání vnímá jako nejrychlejší dopravu, která šetří čas. Baví ho efektivita, jak se dá u létání přemýšlet, kombinování letů, hledání možností a nových obchodních příležitostí. V letectví se pohybuje od roku 2008.
 

Miroslav Hladký

Miroslav Hladký 

Flight Consultant
 

Miroslav do Charter Advisory přináší smysl pro systémový přístup a detail při poskytování služeb klientům. Jeho optimistická nálada je vítaným prvkem do sehraného týmu, který se věnuje privátním a skupinovým letům. Pro načerpání energie utíká do hor, kde se věnuje lezení. 

Lenka Stipcak

Lenka Stipcak

Marketing Specialist
 

Lenku letectví chytlo za srdce a rychle se učí. Má skvělé komunikační a organizační schopnosti, a dobrému výkonu celého týmu přispívá úsměvem a dobrou náladou. Energii vybíjí a dobíjí v posilovně.
 

Peter Duchovný

Peter Duchovný

Co-Founder,  Operations Director
 

Peter je fanouškem létání skrz naskrz. Studoval leteckou dopravu, je sportovním pilotem bezmotorových letadel a hodně ho to baví. Na letišti prakticky vyrostl a má to v genech. V Charter Advisory se stará o vylepšení pracovních postupů pro kvalitnější servis klientům. V  privátním letectví je od roku 2009. 

David Darnady

David Darnady

Charter & ACMI Specialist 
 

David se stará o to, aby naši obchodní partneři mohli nabízet lety i v případě výpadku jejich letadel. Jak rád přiznává, při hledání nejlepších řešení se často spoléhá na vlastní intuici, která jej neklame. I ve volném čase se bez letadel neobejde, jeho koníčkem je plachtění nejen ve vzduchu, ale i na vodě.

David Vachuška

David Vachuška

Flight Consultant 
 

Davida vystihuje pojem svéráznost. Fanoušek světa létání je pro naše klienty nezbytným partnerem při zajištění pro ně nejvhodnějších privátních i skupinových letů. Máte šanci potkat ho na nejrůznějších spotech u letišť, kde s fotoaparátem vyhlíží zajímavá letadla, o kterých má velký přehled.

Reference našich klientů

Dobrý deň, Tereza, Ďakujem veľmi pekne za všetko! Všetko bolo v poriadku. Hlavne sa chcem poďakovať za Váš ústretový prístup, dávno som nebola tak spokojná s prístupom dodávateľa. Váš milý a priateľský prístup si veľmi vážim. Poďakujte sa za mňa prosím aj Vašim kolegom. V prípade, že budete mať cestu do Bratislavy, určite sa mi ozvite, rada Vás pozvem na kávičku. Ešte raz ďakujem a teším sa na budúcu spoluprácu. Lenka
Lenka G., cestovní agentura
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Hi Peter! Thank all of you for your work on this flight. I especially appreciated the information about the progress of the actual flight. From the airline arrival to the guide person to the dogs to the departure. Very nice! The passengers were happy too! Here is what they had to say: “Everything worked out great! Thank you again for your help, it was a great crew and very nice flight.” I hope to work with your team again soon.....excellent experience! Thank you!
Curt P., travel agent

Rezervujte si privátní nebo skupinový let