Samotným letem to pouze začíná

Zajistíme vám přepravu autem, limuzínou i helikoptérou. Splníme vám i další přání 

Přeprava k soukromému letadlu

TRANSFER LIMUZÍNOU
 

Přeprava od dveří ke dveřím

Připravíme vám nabídku na transfer automobilem přímo návazně k letadlu. Vybírat můžete z několika tříd aut včetně taxislužby, záleží na vašich preferencích. V rámci našich služeb se můžete spolehnout, že zařídíme kompletní koordinaci letu s transferem, včetně informování řidiče o čase příletu. Současně vás k němu nasměřuje kapitán letadla nebo pracovník letiště, nic tedy nemusíte hledat ani koordinovat. 

LET HELIKOPTÉROU 
 

Přímo k hotelu, nebo na svah

Chcete se v cílové destinaci vyhnout zdlouhavé dopravě automobilovým transferem? Na tyto krátké vzdálenosti vám zajistíme helikoptéru, která je efektivním dopravním prostředkem do hotelu, na horský svah nebo jiné požadované místo. Využijte schopnost helikoptéry přistát téměř kdekoliv. Často využívaný je let helikoptérou z letiště Nice do hotelů v Monaku nebo Saint Tropez. Nebo zimní lety z letiště Ženeva či Grenoble do nedalekých světoznámých lyžařských středisk. 

Vrtulník na horách
Paluba letadla

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A KREATIVITA
 

Branding letadla a doprovod 

Pořádáte event v cíli skupinového letu? Zvýrazněte promovanou značku již při odbavování cestujících letu. V rámci našich služeb nabízíme zajímavé možnosti brandingu a dárkových předmětů na palubě. Zajistíme check-in pult s logem, podhlavníky na sedadlech a další propagační materiály. Na hladký průběh odbavení v terminálu a samotný let dohlédne doprovod přímo z našeho týmu, který s vámi i poletí, budete-li si to přát. 

CO JEŠTĚ UMÍME
 

Věnujeme se letectví v mnoha ohledech

Soukromé letadlo Beech 350 Super King Air

ACMI support

Pro B2B partnery a letecké společnosti zajišťujeme pokrytí výpadku jejich letounů prostřednictvím využití volných kapacit dostupných privátních letadel.

Odbavení soukromého letadla Beech 350 Super King Air

Express cargo

Reagujeme rychle a vypravíme urgentní let v řádu 2 hodin od objednání. Této možnosti využívají zejména automobilky pro dodání chybějících dílů, kterým výpadek způsobil zastavení výrobní linky. 

Pilot před privátním letadlem Phenom 100

Urgentní transport posádek 

Zajišťujeme privátní lety pro posádky leteckých společností, které čelí výpadku personálu a urgentně potřebují zajistit posádky z jiné destinace.

Proudový motor letadla

Urgentní transport náhradních dílů

Do pouhých 2 hodin od objednávky letu vypravíme privátní let pro účel transportu náhradních dílů pro náhle uzemněná letadla. 

Detail letadla Phenom 100

General sales & Marketing agent

Letecké společnosti mohou využít našich služeb prodeje charterových letů na svých letadlech. Tuto činnost vykonáváme zcela komplexně včetně souvisejících marketingových aktivit. Letecká společnosť díky tomu nepotřebuje žádný interní obchodní personál. 

Muži si potřásají ru

Poradenství 

Sdílíme odborné znalosti z leteckého prostředí, poradíme klientům s nákupem letadla, výběrem provozovatele, nastavením série charterových letů a dalšími. 

Objednat službu

Doplňkové služby vám připravíme na míru vašim potřebám 

+420 733 127 247
flight@charteradvisory.cz