Doplňkové služby na míru

Zajistíme vám přepravu autem, limuzínou i helikoptérou. Splníme vám i další přání.

Soukromé lety

TRANSFER LIMUZÍNOU
 

Přeprava od dveří ke dveřím

Připravíme vám nabídku na transfer automobilem přímo návazně k letadlu. Vybírat můžete z několika tříd aut včetně taxislužby, záleží na vašich preferencích. V rámci našich služeb se můžete spolehnout, že zařídíme kompletní koordinaci letu s transferem, včetně informování řidiče o čase příletu. Současně vás k němu nasměřuje kapitán letadla nebo pracovník letiště, nic tedy nemusíte hledat ani koordinovat. 

LET VRTULNÍKEM 
 

Přímo k hotelu, nebo na svah

Chcete se v cílové destinaci vyhnout zdlouhavé dopravě automobilovým transferem? Na tyto krátké vzdálenosti vám zajistíme vrtulník, který je efektivním dopravním prostředkem do hotelu, na horský svah nebo jiné požadované místo. Využijte schopnost vrtulníku přistát téměř kdekoliv. Často využívaný je let vrtulníkem z letiště Nice do hotelů v Monaku nebo Saint Tropez. Nebo zimní lety z letiště Ženeva či Grenoble do nedalekých světoznámých lyžařských středisk. 

Pronájem vrtulníku
Charterové lety

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A KREATIVITA
 

Branding letadla a doprovod 

Pořádáte event v cíli skupinového letu? Zvýrazněte promovanou značku již při odbavování cestujících letu. V rámci našich služeb nabízíme zajímavé možnosti brandingu a dárkových předmětů na palubě. Zajistíme check-in pult s logem, podhlavníky na sedadlech a další propagační materiály. Na hladký průběh odbavení v terminálu a samotný let dohlédne doprovod přímo z našeho týmu, který s vámi i poletí, budete-li si to přát. 

CO JEŠTĚ UMÍME
 

Věnujeme se letectví v mnoha ohledech

ACMI

ACMI Support

Pro B2B partnery a letecké společnosti zajišťujeme pokrytí výpadku jejich letounů prostřednictvím využití volných kapacit dostupných privátních letadel.

lékařské lety

Lékařské lety

Umíme zařídit lékařské/ambulantní lety, které mohou zachránit život. Tak jako tomu bylo například při přepravě pacientky s pneumotoraxem plic z Olbie do Vídně.

Transport posádek

Urgentní transport posádek 

Zajišťujeme privátní lety pro posádky leteckých společností, které čelí výpadku personálu a urgentně potřebují zajistit posádky z jiné destinace.

Transport náhradních dílů
Charterové lety

General Sales & Marketing Agent

Letecké společnosti mohou využít našich služeb prodeje charterových letů na svých letadlech. Tuto činnost vykonáváme zcela komplexně včetně souvisejících marketingových aktivit. Letecká společnost díky tomu nepotřebuje žádný interní obchodní personál. 

Charterové lety

Poradenství 

Sdílíme odborné znalosti z leteckého prostředí, poradíme klientům s nákupem letadla, výběrem provozovatele, nastavením série charterových letů a dalšími.