Blog

Incentivní turistika s L'Oréal Professionnel

Celý článek

Jak stylově a efektivně zajistit leteckou přepravu na firemní akci v zahraničí a nechat vyniknout značku společnosti.

Kam na vánoční trhy v Evropě

Celý článek

Inspirujte se tipy na kouzelné vánoční evropské trhy, které byste rozhodně měli vidět.

Tipy na romantické destinace

Celý článek

Písčité pláže, drinky na lehátku, kilometry v nohou, drsná příroda a nebo jen pomalé procházky malebnými uličkami? S nášimi tipy si můžete vybrat ty pravé romantické destinace v Evropě, ale i mnohém dál.

Branding a firemní lety

Celý článek

Čeká vás kromě bilancování roku a krájení budgetu na rok 2020 i rozhodování, jak připravit nevšední firemní akci? Potřebujete dostat partnery na zajímavý event, veletrh, sportovní klání, tématickou konferenci či představení nového produktu v zahraničí? 

Proces rezervace soukromého letadla

Celý článek

Čeká vás zařizování privátního letu a nebo snad organizujete akci pro 150 hostů a potřebujete vybrat vhodné letadlo? Jak probíhá celý proces od poptávky až po přistání letadla v cílové destinaci?

Komfortní létání heavy jety

Celý článek

A co jsou to vlastně ty "heavy jets"? Jedná o letadla větší velikosti určená k přepravě až 19 cestujících, která umožňují realizaci 12 hodinového letu bez jediného mezipřistání a jsou tedy vhodná pro cesty do vzdálenějších destinací.  Ohromí prostorností své kabiny a vysokým standardem vybavení, které je srovnatelné s první třídou v linkovém letadle.

Tipy na vyhlídkové lety vrtulníkem

Celý článek

Chystáte se do Jižních Čech, na Jižní Moravu a nebo snad do Sředočeského kraje? Inspirujte se našimi tipy na místa, která stojí za vidění nejen z ptačí perspektivy.

Jak se letadlo zbavuje námrazy a sněhu?

Celý článek

Postup jak se letadlo zbavuje námrazy a sněhu v zimním období.