Blog

Luxusní dovolená na Seychelách privátním letadlem

Celý článek

Seychely jsou exotickým rájem nacházejícím se v Indickém oceánu. Tato souostroví, která se skládají z 115 ostrovů, jsou známá svou nádhernou přírodou, bílými plážemi, křišťálově čistým mořem a bohatým podmořským životem. Nenechte si ujít nejkrásnější pláže na světě a nejlepší potápěčské lokality, kde můžete objevovat bohatý a pestrý podmořský život.

Zaručený únik do exotiky - Turks a Caicos

Celý článek

Láká vás únik do exotiky? Přečtěte si blog o Turk a Caicos, které je skutečným rájem na zemi.

Zimní dovolená v Aspenu? Pohodlně a rychle privátním letadlem!

Celý článek

Přemýšlíte, kam vyrazit na lyže? Doporučujeme Aspen, který je Mekkou lyžařů po celém světě.

Indonésie a Malajsie soukromým letadlem

Celý článek

Láká vás Indonésie a Malajsie, tak jako naše klienty? Inspirujte se jejich dobrodružstvím, za kterým vyrazili na palubě luxusního soukromého letadla Cessna Citation Excel.

Velikonoční ostrov a Tahiti soukromým letadlem

Celý článek

Pro naše klienty jsme zajistili bezpečný a komfortní let do nejvzdálenějších destinací na světě: Velikonoční ostrov a Tahiti, a to vše v luxusním letadle Bombardier Challenger 350. Ať vyrazíte kamkoliv, jsme tu i pro vás.

Autosalon Ženeva 2024 letecky

Celý článek

Připravili jsme pro vás kompletní balíček, který zahrnuje celodenní vstupenku na autosalon v Ženevě včetně zpátečního skupinového charterového letu. Vše zvládnete během jednoho dne a večer se vrátíte v pořádku domů. Ušetříte čas i náklady za hotel.

TOP 3 nejoblíbenější destinace pro podzimní eurovíkend

Celý článek

Inspirujte se našimi tipy na destinace, které stojí za návštěvu na podzim. Bude vám stačit klidně jen víkend. Nechte se okouzlit Nice, Milánem a Barcelonou.  

Dovolená soukromým letadlem

Celý článek

Rezervujte si včas soukromé letadlo pro svou letní dovolenou. Vyrazte za dobrodružstvím s celou rodinnou, domácím mazlíčkem, přáteli nebo jen ve dvou.