Blog

Luxusní dovolená na Madeiře – ostrově plném přírodních divů

Celý článek

Řekněte „ano“ dovolené na Madeiře. Tento portugalský ostrov v Atlantském oceánu vás naláká úchvatnou přírodou, mírným subtropickým klimatem a bohatou historií. Můžete obdivovat rozmanitou flóru a faunu, prozkoumávat levadas – historické zavlažovací kanály, a užívat si květinové festivaly jako Festa da Flor. Hlavní město Funchal nabízí kulturní zážitky s muzei, kostely a trhy plnými místních produktů.

Nezapomenutelná dovolená na Peloponésu

Celý článek

Vyrazte objevovat malebný poloostrov Peloponés v Řecku. Nabízí bohatou historii, úchvatné přírodní scenérie, starověké památky a krásné pláže, což z něj činí ideální destinaci pro milovníky kultury, přírody a odpočinku. Postaráme se o váš soukromý let i ubytování v destinaci.

Objevte ráj na Turecké riviéře: Dovolená v Antalyi

Celý článek

Přemýšlíte o dovolené v Turecku? Antalya, která se nachází na jihozápadě země, je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací. Toto město, často označované jako „turecká riviéra“, kombinuje bohatou historii s moderními rekreačními možnostmi, nádhernou přírodou a vynikajícími plážemi. Nabízí širokou škálu zážitků pro všechny typy cestovatelů.

Luxusní dovolená na Seychelách privátním letadlem

Celý článek

Seychely jsou exotickým rájem nacházejícím se v Indickém oceánu. Tato souostroví, která se skládají z 115 ostrovů, jsou známá svou nádhernou přírodou, bílými plážemi, křišťálově čistým mořem a bohatým podmořským životem. Nenechte si ujít nejkrásnější pláže na světě a nejlepší potápěčské lokality, kde můžete objevovat bohatý a pestrý podmořský život.

Zaručený únik do exotiky - Turks a Caicos

Celý článek

Láká vás únik do exotiky? Přečtěte si blog o Turk a Caicos, které je skutečným rájem na zemi.

Zimní dovolená v Aspenu? Pohodlně a rychle privátním letadlem!

Celý článek

Přemýšlíte, kam vyrazit na lyže? Doporučujeme Aspen, který je Mekkou lyžařů po celém světě.

Indonésie a Malajsie soukromým letadlem

Celý článek

Láká vás Indonésie a Malajsie, tak jako naše klienty? Inspirujte se jejich dobrodružstvím, za kterým vyrazili na palubě luxusního soukromého letadla Cessna Citation Excel.

Velikonoční ostrov a Tahiti soukromým letadlem

Celý článek

Pro naše klienty jsme zajistili bezpečný a komfortní let do nejvzdálenějších destinací na světě: Velikonoční ostrov a Tahiti, a to vše v luxusním letadle Bombardier Challenger 350. Ať vyrazíte kamkoliv, jsme tu i pro vás.