Blog

Dovolená soukromým letadlem

Celý článek

Rezervujte si včas soukromé letadlo pro svou letní dovolenou. Vyrazte za dobrodružstvím s celou rodinnou, domácím mazlíčkem, přáteli nebo jen ve dvou.

Shrnutí našeho roku 2021

Celý článek

Rok 2021 byl plný nečekaných a nových situací, se kterými jsme se zdatně poprali a bezpečně přepravili přes 2000 cestujících do cílového místa. Pojďte se společně s námi ohlédnout za naším rokem 2021.

TOP 14 míst, kam si zaletět za zimním sportem

Celý článek

I do Alp za zimním sportem můžete cestovat soukromým letadlem. Bezpečně, rychle, komfortně a diskrétně. Nechte se inspirovat našimi tipy na 14 TOP míst, kam stojí za to vyrazit na lyže nebo snowboard.

Komfortní létání heavy jety

Celý článek

A co jsou to vlastně ty "heavy jets"? Jedná o letadla větší velikosti určená k přepravě až 19 cestujících, která umožňují realizaci 12 hodinového letu bez jediného mezipřistání a jsou tedy vhodná pro cesty do vzdálenějších destinací.  Ohromí prostorností své kabiny a vysokým standardem vybavení, které je srovnatelné s první třídou v linkovém letadle.

10 nejlepších golfových hřišť v České republice

Celý článek

Inspirujte se našimi tipy na golfová hřiště u nás, která za to stojí. Za hrou můžete vyrazit klidně hned, třeba vrtulníkem.

Představujeme vám značku GEMINI WINGS

Celý článek

Je nám potěšením představit značku GEMINI WINGS, pod kterou jsme vyčlenili prodej naší exkluzivní flotily letadel provozovaných u našich partnerských provozovatelů.

Kam vyrazit na letní dovolenou v Evropě

Celý článek

Určitě se těšíte, tak jako my na léto a zaslouženou dovolenou. I když to ani letos nepůjde bez omezení, nachystali jsme pro vás tipy na destinace ve spolupráci s cestovní kanceláří EliteVoyage.

Inspirace na zimní akce

Celý článek

Nový rok je za dveřmi a s ním i dávka inspirace na zimní akce, které nás s trochou štěstí v zimě čekají. Ale také na ty, na které si budeme muset počkat až do roku 2022.