Skupinové lety

Přímým letem dopravíme do cílové destinace všechny členy skupiny v čase dle potřeby.

Sportovci nastupují do letadla

SPORT

Pro sportovní týmy a fanoušky

Fotbal, hokej, basketbal. Na druhu kolektivního sportu nezáleží, vždy jsme připraveni nabídnout takový skupinový let, aby sportovní týmy v cílové destinaci stihly jak tréninky, tak zápasy a další požadované události. A co víc. Při objednávce většího letadla mohou s hráči cestovat novináři, partneři, zástupci sponzorů i fanoušci, kteří mohou na svoje letenky přispět a snížit tak náklady na let.

BYZNYS

Na konference i na výstavy

Plánujete navštívit zahraniční konference nebo jiné události, které jsou důležité pro váš byznys? Díky skupinovému letu můžete s sebou vzít obchodní partnery i zaměstnance firmy a návštěvu stihnout během jediného dne. Odpadne tak nutnost hledat ubytování v místě konání a žádný z účastníků nepromarní drahocenný čas.

Paluba letadla Audi
Hudebníci v orchestru

HUDBA

Lety s orchestrem nebo kapelou na koncerty 

Hledáte bezpečnou možnost, jak přepravit skupinu hudebníků s drahými hudebními nástroji do požadované destinace? Skupinový let se přizpůsobí potřebám všech členů skupiny, nabízí větší komfort při cestování než běžné linkové spoje a především větší míru kontroly nad manipulací s křehkými zavazadly.

INCENTIVA

Na teambuilding letadlem 

Skupinové lety jsou vhodné pro cestování zaměstnanců firem za společnými zážitky na společných akcích. Podle množství lidí ve vaší skupině vybereme vhodný typ letadla, které vás dopraví, kam potřebujete. Samozřejmostí našeho servisu je možnost podhlavníků a dárků s firemním logem, i speciální catering. Doplnit umíme i VIP salónek při odletu. Na palubě budou jen pozvaní lidé, kteří se znají. Pro skupinové lety teambuilding může začít už o něco dřív. Do cílové destinace přiletíte všichni společně a v čase, kdy potřebujete.

Skupina mladých cestujících na letišti

VÝHODY

Proč objednat skupinový let?

Cestující natupují na palubu letadla

Všichni poletí společně

Když organizujete cestu pro početnou skupinu, často narazíte na nedostatek volných míst na stejném letu. U skupinového letu se to nestane.

Dva muži si podávají ruce

Náš doprovod na palubě

Organizaci skupinové dopravy vám v mnohém ulehčí opora přímo z našeho teamu, a to na letišti, i na palubě, budete-li to si to přát.

Muž čeká u odbavovací přepážky na letišti

Změna na poslední chvíli

Ladíte přesný seznam cestujích až do okamžiku odletu? U skupinového letu to není žádný problém, s odbavením pomůže náš asistent na přepážce.

Byznysmen čeká v letištním salonku

VIP odbavení navíc 

Odbavení i pasová kontrola přijde za vámi. Vy si zatím v soukromém salónku dáte něco na zub. Čekání nechte jiným.

Jednohubky na talíři

Catering na přání 

Sami si vyberete, co se bude servírovat. Caesar salat, raw jednohubky nebo šampaňské s kaviárem? Je to na vás.

Sedadla na palubě letadla

Branding na palubě

Chcete doplnit firemní loga na podhlavníky a na palubě rozdávat reklamní předměty? Obraťte se na nás, zařídíme vše na míru vašim požadavkům.

Na spokojenosti
cestujících nám záleží

Dobrý deň, Tereza, Ďakujem veľmi pekne za všetko! Všetko bolo v poriadku. Hlavne sa chcem poďakovať za Váš ústretový prístup, dávno som nebola tak spokojná s prístupom dodávateľa. Váš milý a priateľský prístup si veľmi vážim. Poďakujte sa za mňa prosím aj Vašim kolegom. V prípade, že budete mať cestu do Bratislavy, určite sa mi ozvite, rada Vás pozvem na kávičku Ešte raz ďakujem a teším sa na budúcu spoluprácu. Lenka
Lenka G., cestovní agentura
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Hi Peter! Thank all of you for your work on this flight. I especially appreciated the information about the progress of the actual flight. From the airline arrival to the guide person to the dogs to the departure. Very nice! The passengers were happy too! Here is what they had to say: “Everything worked out great! Thank you again for your help, it was a great crew and very nice flight.” I hope to work with your team again soon.....excellent experience! Thank you!
Curt P., travel agent

Rezervujte si skupinový let