VIP AIRLINERS

VIP dopravní letadla

Speciální kategorie privátních letadel je zastoupena přestavěnými linkovými letouny, mezi které patří velké stroje, jako např. Boeing BBJ (přestavba typů B737-700, B737-800), Airbus ACJ (přestavba typů A318, A319), ale také individuálně stavěná wide-body letadla typu Boeing 747. Letouny největší kategorie se již staví a upravují na míru požadavkům klientů, jejich výbava a úroveň komfortu tak splňuje nejrůznější přání. Komfort a luxus letu je u této kategorie letadel naprosto nekompromisní. 

Airbus A319 ACJ

Letadlo Airbus A319 ACJ je business jetovou verzí letadla Airbus A319. Díky instalaci doplňkových palivových nádrží v nákladovém prostoru umožňuje lety na dlouhé vzdálenosti i mezi kontinenty. Dostatek prostoru a luxusní konfigurace paluby samozřejmostí.

Airbus A319 VIP

Letadlo Airbus A319 je jedním z členů rodiny A320. Jedná se o úzkotrupé dvoumotorové letadlo určené pro přepravu cestujících na krátkých a středních tratích. Ve VIP konfiguraci paluby přináší cestujícím nepřekonatelný komfort a atmosféru privátního letadla.

Airbus A340 VIP

Širokotrupé letadlo Airbus A340 má čtyři motory a je určeno pro civilní lety na dlouhé vzdálenosti. VIP verze letadla je skvělým soukromým letadlem pro větší skupinu cestujících, která si chce užít komfort private jetu.

Boeing 737 BBJ

Letadlo Boeing 737 BBJ je verzí letadla Boeing 737 v luxusní konfiguraci paluby pro ty nejnáročnější cestující. Paluba letadla zahrnuje ložnici, koupelnu se sprchou, jídelní a obývací část.

Boeing 737-500 VIP

Letadlo Boeing 737 je úzkotrupé dvoumotorové proudové dopravní letadlo určené pro lety na krátké a střední vzdálenosti. Ve VIP konfiguraci nabízí svým cestujícím nepřekonatelný komfort private jetů na palubě velkého dopravního letadla.

Embraer Lineage 1000

Letadlo Embraer Lineage 1000 je privátním letadlem vycházejícím z modelu regionálního letadla Embraer 190. Je vhodné pro lety na dlouhé vzdálenosti a poskytuje svým cestujícím vysoký komfort cestování.

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla