HEAVY JETS

Velká proudová letadla

Chcete cestovat na úrovni a se vší parádou? Pak je pro vás jasnou volbou velké soukromé letadlo. Kabiny jsou vybaveny tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější cestující. Velká soukromá letadla se hodí zejména pro dlouhé mezikontinentální cesty. Během letu si odpočinete ve vlastní ložnici a před přistáním si v některých typech dokonce můžete dát i sprchu. Možnosti občerstvení na palubě jsou takřka neomezené.

Bombardier Global 6000

Bombardier Global XRS, Global 5000 a Global 6000 jsou synonymem pro cestování v luxusním stylu. Leťte mezi kontinenty bez mezipřistání, únavu hoďte za hlavu díky pohodlné posteli, ráno si dejte horkou sprchu a k obědu oblíbené teplé jídlo.

Bombardier Global Express

Bombardier Global Express, navržený v moderním a jedinečném stylu, je vhodný pro ultra-long range lety. Kabina s kapacitou 12 cestujících je vkusně zařízena a vybavena vším, co cestující mohou potřebovat během pracovní cesty i letu na dovolenou.

Bombardier Challenger 601

Letadlo Bombardier Challenger 601 je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělena na sektory, ve kterých si lze dopřát odpočinek, klid pro práci nebo vícechodové menu připravené na míru. Dolet letadla umožňuje realizaci letů na dlouhé vzdálenosti bez nutnosti mezipřistání.

Bombardier Challenger 605

Letadlo Bombardier Challenger 605 je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělena na sektory, ve kterých si lze dopřát spánek, klid pro práci nebo vícechodové menu připravené na míru. Dolet letadla umožňuje realizaci letů na dlouhé vzdálenosti bez nutnosti mezipřistání.

Bombardier Challenger 850

Letadlo Bombardier Challenger 850 je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělena na sektory a lze si tak dopřát spánek v oddělené části paluby. Dlouhé privátní lety cestující stráví v absolutním pohodlí a vychutnají si vícechodové menu připravené na míru.

Dassault Falcon 2000LX

Letadlo Dassault Falcon 2000LX je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělena na sektory, díky čemuž si lze dopřát spánek v oddělené části paluby. Dlouhé privátní lety cestující stráví v absolutním pohodlí a vychutnat si mohou vícechodové menu. Letadlo je vhodné pro lety na dlouhé a mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání.

Dassault Falcon 7X

Letadlo Dassault Falcon 7X je vlajkovou lodí francouzské společnosti Dassault Falcon a synonymem pro luxusní cestování. Největší výhodou tohoto letadla je dlouhý dolet bez nutnosti mezipřistání. Na první pohled jej poznáte podle 3 motorů, které u privátních letadel používá jen tento výrobce. Kabina letadla je rozdělena do několika sektorů, ve kterých lze vyřešit pracovní povinnosti, dopřát si klidný spánek nebo si vychutnat vícechodové menu připravené na míru.

Dassault Falcon 900

Letadlo Dassault Falcon 900 je určené zejména pro lety na dlouhé a mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Kabina je pro nejvyšší komfort cestujících rozdělena na sektory, ve kterých lze pohodlně vyřídit pracovní povinnosti nebo si vychutnat vícechodové menu připravené na míru.

Embraer Legacy 600

Letadlo Embraer Legacy 600 se Embraeru velmi povedlo a je symbolem luxusního cestování. Kabina je rozdělena do několika sektorů, ve kterých si mohou cestující vychutnat teplé jídlo, vyřešit pracovní povinnosti nebo si pohodlně odpočinout. Letadlo je určené pro dlouhé lety bez nutnosti mezipřistání.

Embraer Legacy 650

Letadlo 650 se Embraeru velmi povedlo a je symbolem luxusního cestování. Kabina je rozdělena do několika sektorů, ve kterých si mohou cestující vychutnat teplé jídlo, vyřešit pracovní povinnosti nebo si pohodlně odpočinout. Letadlo je určené pro dlouhé lety bez nutnosti mezipřistání.

Gulfstream G-V

Letadlo Gulfstream G-V a je symbolem luxusního privátního létání. Ladné tvary letadla nejsou jen estetickou záležitostí, ale také výsledkem speciální aerodynamiky umožnující nekompromisní dolet. Kabina je rozdělena na sektory a cestující si tak mohou dopřát nerušený odpočinek nebo vyřešit své pracovní povinnosti.

Gulfstream G450

Letadlo Gulfstream G450 je vhodné pro pohodlné cestování na dlouhé vzdálenosti. Pro každého cestujícího je připraven komfortní prostor včetně dostačující kapacity zavazadlového prostoru. Plnohodnotná kuchyň na palubě a skvělé občerstvení samozřejmostí.

Gulfstream G500

Gulfstream G500 nabízí cestujícím vše, co potřebují pro příjemně strávený dálkový let. Ať už jde o relaxaci, klid pro vyřízení pracovních povinností nebo vychutnávání na míru připraveného občerstvení.

Gulfstream G550

Letadlo Gulfstream G550 vychází z konceptu G-V a je symbolem luxusního privátního létání. Ladné tvary letadla nejsou jen estetickou záležitostí, ale také výsledkem speciální aerodynamiky umožnující nekompromisní dolet. Kabina je rozdělena na sektory, a můžete si tak dopřát nerušený odpočinek nebo vyřešit své pracovní povinnosti.

Gulfstream G650

Gulfstream G550 a novější model G650 jsou ikonami luxusního privátního létání. Ladné tvary letounů nejsou jen dizajnovou záležitostí, ale i výsledkem speciální aerodynamiky umožnující nekompromisní dolet. Gulfstream je ve svém odvětví rozhodně lídrem v trendech kvality a výkonnosti. Zkrátka soukromé letadlo pro nejnáročnější klienty.

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla