Hawker 900XP

Společnost Hawker Beechcraft byla při vývoji a výrobě svých letadel známá kladeným důrazem na délku doletu. Letadlo Hawker 900XP je ve své velikosti excelentním pro lety na dlouhé vzdálenosti. Disponuje stand-up kabinou a skvělým palubním servisem. Mírně omezující je pouze menší prostor pro zavazadla, protože velikost a dispozice palivových nádrží je u tohoto letadla dominantní.

Technické specifikace

Kategorie letadla: midsize jet


8

počet sedadel

796 km/​h

cestovní rychlost

4610 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

12500 m
16.5 m
15.5 m
5.5 m
12700 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


175 cm

výška

183 cm

šířka

650 cm

délka

1415 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ano
Toaleta
ano
Teplý catering
ano

Dolet letadla

4610 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Cessna Citation X

Letadlo Cessna Citation X Vám nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující obzvlášť při vzdálenějších letech. Navíc se může pochlubit titulem prvního nejrychlejšího privátního letadla.

Bombardier Learjet 60XR

Bombardier klade důraz u svých modelů Learjet na vysokou cestovní rychlost. Exkluzivní soukromé letadlo Bombardier Learjet 60XR svým raketovým vzhledem tuto skutečnost rozhodně nepopírá. Jeho kabina nabízí nejkvalitnější interiér ve své kategorii. Malou daní za vysokou cestovní rychlost je omezená schopnost letounu vzlétnout a přistát na letištích s velmi krátkou dráhou.

Cessna Citation Sovereign

Mezi středně velkými letadly má Cessna velmi silné zastoupení. Letadlo Cessna Citation Sovereign patří mezi nejčastěji využívaná letadla v této kategorii v Evropě. Soukromé letadlo střední velikosti nabízí stand-up kabinu, ve které mohou pasažéři stát vzpřímeně.