Bombardier Learjet 60XR

Bombardier klade důraz u svých modelů Learjet na vysokou cestovní rychlost. Exkluzivní soukromé letadlo Bombardier Learjet 60XR svým raketovým vzhledem tuto skutečnost rozhodně nepopírá. Jeho kabina nabízí nejkvalitnější interiér ve své kategorii. Malou daní za vysokou cestovní rychlost je omezená schopnost letounu vzlétnout a přistát na letištích s velmi krátkou dráhou.

Technické specifikace

Kategorie letadla: midsize jet


6-7

počet sedadel

807 km/​h

cestovní rychlost

3770 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

15545 m
13.3 m
17.8 m
4.4 m
10660 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


175 cm

výška

180 cm

šířka

538 cm

délka

1360 l

zavazadlový prostor


Stewardka
na přání
Toaleta
ano
Teplý catering
na přání

Dolet letadla

3770 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Hawker 900XP

Společnost Hawker Beechcraft byla při vývoji a výrobě svých letadel známá kladeným důrazem na délku doletu. Letadlo Hawker 900XP je ve své velikosti excelentním pro lety na dlouhé vzdálenosti. Disponuje stand-up kabinou a skvělým palubním servisem. Mírně omezující je pouze menší prostor pro zavazadla, protože velikost a dispozice palivových nádrží je u tohoto letadla dominantní.

Embraer Legacy 450

Letadlo Embraer Legacy 450 nabízí prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou ocení cestující nejen při letech do vzdálenějších destinací.

Cessna Citation Sovereign

Mezi středně velkými letadly má Cessna velmi silné zastoupení. Letadlo Cessna Citation Sovereign patří mezi nejčastěji využívaná letadla v této kategorii v Evropě. Soukromé letadlo střední velikosti nabízí stand-up kabinu, ve které mohou pasažéři stát vzpřímeně.