Fairchild Metro

Kanadský výrobce Fairchild navrhl letadlo Metro tak, aby splnilo úlohu přepravy skupiny cestujících na kratší vzdálenost a za minimální náklady. Z důvodu kratšího pobytu cestujících na palubě je kabina konstruovaná jako méně prostorná. Toto soukromé letadlo je skvělou volbou pro cestující, kteří se nespokojí s pravidelnou linkou, ať už se jedná o časy odletů nebo potřebný počet volných míst.

Technické specifikace

Kategorie letadla: turboprop airliner


19

počet sedadel

459 km/​h

cestovní rychlost

1760 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

7620 m
14.1 m
18 m
5 m
7484 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


142 cm

výška

157 cm

šířka

1008 cm

délka

5125 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ano
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

1760 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

ATR 42

Francouzsko-italský letecký koncern ATR se zaměřuje na produkci vrtulových letadel se střední kapacitou a kratším doletem. Od roku 1981, kdy tato společnost vznikla, se stala jedním ze světových lídrů na trhu letadel určených pro regionální lety. Model ATR 42 je populárním letadlem pro přepravu na kratší vzdálenosti.

ATR 72

Francouzsko-italský letecký koncern ATR se zaměřuje na produkci vrtulových letadel se střední kapacitou a kratším doletem. Společnost se od svého vzniku stala jedním ze světových lídrů na trhu letadel určených pro regionální lety. Model ATR 72 je oblíbeným letadlem používaným pro přepravu na kratší vzdálenosti.

Saab 340

Švédský strojírenský výrobce Saab, který se proslavil moderními stíhačkami Gripen, je autorem mimořádně úspěšného dopravního letadla Saab 340. Toto stylové soukromé letadlo vyniká ekonomickým provozem a strohým, nýbrž také účelným designem. Je skvělou volbou pro skupiny cestujících, které požadují let dle vlastních představ a parametrů.