Soukromým letadlem
na zimní dovolenou

Vyrazte za zážitky do luxusních destinací.

Vstupte do světa luxusu a nezapomenutelných zážitků. Pokud toužíte po kouzelné zimní dovolené, máme pro vás několik tipů, kam stojí za to vyrazit. Pokud preferujete teplo a dalekou exotiku, můžeme doporučit Seychely nebo ostrovy Turks a Caicos. Pro fanoušky zimních sportů máme tip na ikonický Aspen. Vyberte si svou destinaci, my se postaráme o zbytek.

ZA NEJKRÁSNĚJŠÍMI PLÁŽEMI A UNIKÁTNÍ PŘÍRODOU

Seychely –⁠ exotický ráj na zemi

Seychely jsou exotickým rájem nacházejícím se v Indickém oceánu. Při návštěvě Seychel si můžete užít kombinaci relaxace na plážích, dobrodružství pod hladinou, obdivování unikátní přírody a poznávání fascinující kultury této malebné destinace.

ZA BÍLÝMI PLÁŽEMI, TYRKYSOVOU VODOU A ODPOČINKEM

Turks a Caicos

Pokud hledáte dokonalou destinaci pro ostrovní útěk, nemůžete zvolit lépe. Toto souostroví, nacházející se jižně od Baham v Karibiku, je jedním z nejexkluzivnějších míst na světě. 

ZA ZIMNÍM SPORTEM I ODPOČINKEM

Aspen –⁠ perla amerických hor

Exkluzivní destinace mají své kouzlo, a jednou z těch, která zaujme svou elegancí a přírodním bohatstvím, je Aspen. Toto malebné horské městečko se nachází v americkém Coloradu a je známé zejména svými lyžařskými středisky, dech beroucí krajinou a bohatou historií.

Chcete získat cenovou nabídku pro svůj let?

Vše, co potřebujete, najdete na palubě heavy jetu

Pro dlouhé mezikontinentální lety doporučujeme velká proudová letadla, tzv. heavy jety. Kabiny jsou vybaveny tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější cestující. Během letu si odpočinete ve vlastní ložnici a před přistáním si v některých typech dokonce můžete dát i sprchu. Možnosti občerstvení na palubě jsou takřka neomezené. 

VÝHODY
 

Proč letět soukromým letadlem

Soukromé lety

Odbavení za 15 minut

Čekání na zdlouhavé letištní procedury nechejte jiným. U privátních letů je pasová kontrola i odbavení zavazadel otázkou minut.
 

Soukromé lety

Blíž k místu, kam potřebujete

Privátní letadla jsou dokonale flexibilní, ušetří váš čas tím, že mohou přistát na menších letištích poblíž vaší cílové destinace. 

Soukromé lety

Domácí mazlíček na palubě

Na privátní let můžete nastoupit společně s vaším mazlíčkem, nemusíte absolvovat stresující odbavení a ušetříte si vysvětlování ostatním cestujícím na linkovém letu.

Soukromé lety

Doplňkové služby navíc 

Klientům vždy poskytujeme kompletní informační servis a komplexní služby, které zahrnují například transfery limuzínou nebo lety helikoptérou. 

Soukromé lety

Flexibilita a úspora času

S námi šetříte čas už při objednávání soukromého letu. Změna plánu nebo jiné přání? Jsme připraveni pomoci NONSTOP. Nemusíte se spoléhat na klasický linkový let.

Soukromé lety

Bezpečnost na prvním místě

Nabízená letadla jsou vždy v bezchybném technickém stavu a s kvalifikovanými posádkami. Na způsobilost dohlíží kromě nás hlavně auditoři příslušných leteckých úřadů. 

Soukromé lety

JAK PRACUJEME
 

Proč si vybrat nás

  • Jsme vašim spolehlivým partnerem a poradcem,
  • můžete se na nás obrátit kdykoliv 24/7,
  • reagujeme rychle a flexibilně i na nestandardní požadavky,
  • každou poptávku řešíme individuálně a nabízíme řešení na míru,
  • vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku do několika hodin,
  • ušetříte spoustu času a starostí,
  • máme letité know how a zkušenosti z oboru cestovního ruchu,
  • kontrolujeme a dohlížíme na průběh celého letu,
  • monitorujeme počasí a předcházíme problémům.

ZPĚTNÁ VAZBA
 

Reference našich klientů

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou nesmírně poděkovat, jak panu Fečovi, panu Darnadymu, ale i všem dalším. Vaše rychlé a operativní řešení transportu mé dcery Sofie ze Samosu ji zachránilo před nesmírnými zdravotními komplikacemi a dost možná jí zachránilo i život! Také bych rád poděkoval posádce letadla, bohužel neznám jejich jména, za péči, kterou dceři věnovali. I přes její stav si let nesmírně užila. Nebudu dlouze psát, jsem Vám vděčný a slova díků jsou to málo, co nyní mohu projevit.
Marek S.
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností charter advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich