FLY EVERYWHERE

Profesionáli v poskytovaní privátnych a skupinových
letov

ZAŠLITE NÁM POŽIADAVKU

Uveďte letisko alebo miesto, odkiaľ vyrážate a my navrhneme najvhodnejšie letisko.
Uveďte letisko alebo miesto kam sa potrebujete dostať a my navrhneme najvhodnejšie letisko.
Ak zatim nepoznáte presný dátum odletu, uveďte ho prosím orientačne a informujte nás o tom v poznámke.
Uveďte, ak máte záujem o spiatočný let.
Ak potrebujete čokoľvek doplniť, spresniť alebo sa na niečo opýtať. Napr. časy odletov, špeciálne požiadavky, viac letov, catering, zviera na palube...

Orientačné ceny TU

Byznysmen si čte noviny v letadle

Privátne lety

Viac informácií

Cestující na palubě letadla

Skupinové lety

Viac informácií

privátne lietadlo

CENY
 

Koľko stojí súkromný let

Cena každého letu sa určuje individuálne na základe požiadavky klienta. Pri určovaní ceny zohráva úlohu mnoho premenných, napríklad počet cestujúcich, typ zvoleného lietadla, ako aj dĺžka trasy alebo potreba doplniť palivo počas cesty. Pozrite si naše vzorové ceny súkromných letov do obľúbených destinácií.

LIETADLÁ
 

Vhodné lietadlo pre každú príležitosť

Pri všetkých ponúkaných lietadlách sa môžete spoľahnúť na to, že ich maximálne prispôsobíme vašim potrebám a želaniam. Poletíte v čase, ktorý vám vyhovuje a počas letu si užijete taký komfort na palube, o akom snívate. Ktoré privátne a skupinové lietadlá si môžete vybrať?

privátne lietadlo
cargo lety

CARGO
 

Nákladná letecká preprava

Zabezpečíme pre vás lietadlo a prepravu nákladu kamkoľvek na svete, aj do miest, kam pravidelní dopravcovia nelietajú. Ponúkame nízko objemovú ale aj veľkoobjemovú leteckú prepravu nákladu v spolupráci s externým špedičným partnerom. Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a reagujeme flexibilne.

SPÄTNÁ VÄZBA
 

Referencie našich klientov

Chtěla jsem i touto cestou poděkovat vaší společnosti a zejména pilotům a řidičům za skvělý výkon a báječnou cestu, kterou jsme díky nim mohli mít. Přátelský a profesionální přístup, příjemná komunikace, to vše oceňujeme a budeme sdílet naši spokojenost dál. Děkujeme rovněž za zařízení adaptérů, při nově zavřených obchodech v Kostarice nám to pomohlo ihned po příjezdu bez problémů nastartovat naše pracovní aktivity. Děkuji i Vám osobně za podporu a ochotu, které jsme z Vaší strany cítili nejen ve slovech, ale i v činech.
Eva M.
Máme za sebou již několik let úspěšné spolupráce. Díky charter advisory jsme se přesouvali na utkání Hokejové ligy mistrů či prestižní Spengler Cup. To znamená přepravu nejenom celého hokejového mančaftu skrze charter, ale také nadstandardní velikosti zavazadel, bez kterých by se tým neobešel: brusku na brusle, masážní stoly nebo veškerou hokejovou bagáž.
Ing. Marek Chmiel, předseda představenstva HC Oceláři Třinec
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to ani nemluvím o transferu z letiště na ambasádu. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne
Linda M., asistentka ředitele
Se společností charter advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamk
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich
Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou nesmírně poděkovat, jak panu Fečovi, panu Darnadymu, ale i všem dalším. Vaše rychlé a operativní řešení transportu mé dcery Sofie ze Samosu ji zachránilo před nesmírnými zdravotními komplikacemi a dost možná jí zachránilo i život! Také bych rád poděkoval posádce letadla, bohužel neznám jejich jména, za péči, kterou dceři věnovali. I přes její stav si let nesmírně užila. Nebudu dlouze psát, jsem Vám vděčný a slova díků jsou to málo, co nyní mohu projevit.
Marek S.
Dobrý den, spokojenost veliká, let vrtulníkem byl úžasný zážitek. S Panem kapitánem L. Veselým poletíme kdykoliv kamkoliv, je velice milý a příjemný společník, skvělý profesionál. Děkuji společnosti charter advisory i panu kapitánovi L. Veselému.
Iva B.

SPOLUPRÁCA
 

Lety pre cestovné kancelárie

Ste cestovná kancelária, ktorá zostavuje balíčky pre svojich klientov alebo rieši neštandardné požiadavky na prepravu? Zabezpečíme pre vás celé lietadlo či časť sedačkovej kapacity. Na dovolenke, eurovíkendy, firemné školenia, skrátka na takmer každú príležitosť.

lety pre CK
Charter Advisory tím

O NÁS
 

Najväčší letecký brokerský tím pre Česko a Slovensko

Sme leteckí brokeri pre Česko a Slovensko s najväčším tímom. Chceme vám dopriať pocit, že sa na nás môžete spoľahnúť, že sa vám budeme venovať naplno a kedykoľvek. Našim cieľom nie je len predať privátny alebo skupinový let, ale byť s vami po celú dobu. Dohliadať na jeho priebeh, zariadiť doplnkové služby a včas vás informovať o všetkom potrebnom.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY
 

Letom to zďaleka nekončí

Ponúkame kompletnú podporu a informačný servis od objednávky po samotný let. Zabezpečujeme komplexné služby vrátane pozemných transferov, letov vrtuľníkom, brandingu lietadla a ďalších požadovaných detailov. Spoliehame sa na bohaté know-how, vieme reagovať na neočakávané situácie a prinášať klientom návrhy optimálneho riešenia.

Prenájom vrtuľníka

EMPTY LEGS
 

Ušetrite využitím prázdneho lietadla

Empty leg predstavuje konkrétne súkromné ​​lietadlo letiace určitý úsek bez cestujúcich a to napríklad z dôvodu presunu do domovskej základne alebo preletu do destinácie, kde sú vyzdvihnutí cestujúci. Cena empty legu je až o 70 % nižšia v porovnaní s pôvodnou cenou súkromného letu. Uvedené očakávané ceny sa viažu k prenájmu celého lietadla. Ušetrite využitím prázdneho lietadla.


Dátum Odkial Kam Typ
Lietadla
Počet
sedadiel
Očakávaná
cena
Dátum: 23.10. Odkial: Lyon Kam: Viedeň Typ letadla: Boeing BBJ Počet sedadiel: 26 Očekávaná cena: 22500,- EUR
Dátum: 23.10. Odkial: Viedeň Kam: Kišinev Typ letadla: Embraer Phenom 100 Počet sedadiel: 4 Očekávaná cena: 7000,- EUR

BLOG
 

Najnovšie články

Aké je to byť letovým konzultantom?

Celý článok

Čo obnáša práca letoveho konzultanta a ako vyzerá jeho pracovný deň? Vyspovedali sme kolegu Davida Vachušku.

Repatriačné lety Flyhome

Celý článok

Ako sme sa pustili do repatriačných letov v čase šírenia koronavírusu, a ako sme pomohli stovkám cestujúcich.

Incentívna turistika s L'Oréal Professionnel

Celý článok

Ako štýlovo a efektívne zabezpečiť leteckú prepravu na firemnú akciu v zahraničí a nechať vyniknúť značku spoločnosti.

ODOŠLITE POŽIADAVKU NA EMPTY LEG

Ak potrebujete čokoľvek doplniť, spresniť alebo sa na niečo opýtať. Napr. časy odletov, špeciálne požiadavky, viac letov, catering, zviera na palube...

Orientačné ceny TU

Potrebujete s niečím poradiť?

Váš letecko-brokerský tím 
Charter Advisory

+420 607 127 100 (NONSTOP linka)
[email protected]