Soukromým letadlem
na letní dovolenou

Objevte krásy evropských destinací.

Dopřejte si luxusní letní dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat. Přinášíme vám několik tipů na destinace a vyhlášená ubytování, která splní i ta nejvyšší očekávání. Nechte se okouzlit portugalským ostrovem Madeira s jeho nádhernou přírodou. Pokud milujete slunečné pláže, zamilujete si tureckou Antalyi nebo řecký Peloponés, které kromě krásného pobřeží nabízejí i bohatou historii a kulturní památky. Vyberte si svou vysněnou destinaci a my se postaráme o všechno ostatní.

ZA DECHBEROUCÍ PŘÍRODOU A JEDINEČNÝMI VÝHLEDY

Madeira –⁠ ostrov plný divů

Tento portugalský ostrov v Atlantském oceánu vás naláká úchvatnou přírodou, mírným subtropickým klimatem a zajímavou historií. Můžete obdivovat rozmanitou flóru a faunu, prozkoumávat levády, a užívat si květinové festivaly jako Festa da Flor.

ZA KRÁSNÝMI PLÁŽEMI A BOHATOU HISTORIÍ

Antalya –⁠ ráj na Turecké Riviéře

Antalya, která se nachází na jihozápadě země, je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací. Kombinuje bohatou historii s moderními rekreačními možnostmi, nádhernou přírodou a vynikajícími plážemi. 

ZA ROZMANITOU HISTORIÍ A NÁDHERNOU PŘÍRODOU

Peloponés –⁠ místo bohů

Řecký poloostrov Peloponés je známý svou historií a kulturním dědictvím. Nacházejí se zde některé z nejvýznamnějších archeologických památek Řecka. Kromě toho nabízí nádhernou přírodu, hory, pláže a tradiční vesnice. 

Chcete vědět bližší informace?

Přijměte naše pozvání do světa privátního létání a prozraďte nám jaké máte požadavky na let. Rádi pro vás zpracujeme obratem nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás kdykoliv na +420 607 127 100 nebo klikněte na tlačítko níže.

Dovolená začíná už na palubě midsize jetu

Pro lety na střední vzdálenosti doporučujeme střední proudová letadla, tzv. midsize jety. Nabídnou vám dostatečný prostor pro pohodlné sezení a pohyb po kabině. Interiéry těchto letadel zahrnují vysoce kvalitní sedadla, elegantní design a další vybavení, jako jsou zabudované monitory, Wi-Fi, a moderní osvětlovací systémy. Letadla z této kategorie přepraví i větší množství zavazadel, třeba golfové bagy a další vybavení. 

VÝHODY
 

Proč letět soukromým letadlem

Soukromé lety

Odbavení za 15 minut

Čekání na zdlouhavé letištní procedury nechejte jiným. U privátních letů je pasová kontrola i odbavení zavazadel otázkou minut.
 

Soukromé lety

Blíž k místu, kam potřebujete

Privátní letadla jsou dokonale flexibilní, ušetří váš čas tím, že mohou přistát na menších letištích poblíž vaší cílové destinace. 

Soukromé lety

Domácí mazlíček na palubě

Na privátní let můžete nastoupit společně s vaším mazlíčkem, nemusíte absolvovat stresující odbavení a ušetříte si vysvětlování ostatním cestujícím na linkovém letu.

Soukromé lety

Doplňkové služby navíc 

Klientům vždy poskytujeme kompletní informační servis a komplexní služby, které zahrnují například transfery limuzínou nebo lety helikoptérou. 

Soukromé lety

Flexibilita a úspora času

S námi šetříte čas už při objednávání soukromého letu. Změna plánu nebo jiné přání? Jsme připraveni pomoci NONSTOP. Nemusíte se spoléhat na klasický linkový let.

Soukromé lety

Bezpečnost na prvním místě

Nabízená letadla jsou vždy v bezchybném technickém stavu a s kvalifikovanými posádkami. Na způsobilost dohlíží kromě nás hlavně auditoři příslušných leteckých úřadů. 

Soukromé lety

JAK PRACUJEME
 

Proč si vybrat nás

  • Jsme vašim spolehlivým partnerem a poradcem,
  • můžete se na nás obrátit kdykoliv 24/7,
  • reagujeme rychle a flexibilně i na nestandardní požadavky,
  • každou poptávku řešíme individuálně a nabízíme řešení na míru,
  • vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku do několika hodin,
  • ušetříte spoustu času a starostí,
  • máme letité know how a zkušenosti z oboru cestovního ruchu,
  • kontrolujeme a dohlížíme na průběh celého letu,
  • monitorujeme počasí a předcházíme problémům.

ZPĚTNÁ VAZBA
 

Reference našich klientů

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou nesmírně poděkovat, jak panu Fečovi, panu Darnadymu, ale i všem dalším. Vaše rychlé a operativní řešení transportu mé dcery Sofie ze Samosu ji zachránilo před nesmírnými zdravotními komplikacemi a dost možná jí zachránilo i život! Také bych rád poděkoval posádce letadla, bohužel neznám jejich jména, za péči, kterou dceři věnovali. I přes její stav si let nesmírně užila. Nebudu dlouze psát, jsem Vám vděčný a slova díků jsou to málo, co nyní mohu projevit.
Marek S.
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností charter advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich