Luxusní dovolená na Madeiře – ostrově plném přírodních divů

Řekněte „ano“ dovolené na Madeiře. Tento portugalský ostrov v Atlantském oceánu vás naláká úchvatnou přírodou, mírným subtropickým klimatem a bohatou historií. Můžete obdivovat rozmanitou flóru a faunu, prozkoumávat levády – historické zavlažovací kanály, a užívat si květinové festivaly jako Festa da Flor. Hlavní město Funchal nabízí kulturní zážitky s muzei, kostely a trhy plnými místních produktů. Ostrov je také rájem pro outdoorové aktivity, a je známý svou vynikající gastronomií. Madeira je ideálním cílem pro ty, kteří hledají kombinaci dobrodružství, odpočinku a kulturních zážitků.

Dechberoucí příroda na každém rohu

Madeira byla opakovaně oceněna jako nejlepší ostrov
v Evropě i na světě prestižními World Travel Awards

Zkombinujte dobrodružství, odpočinek a kulturní zážitky

LEVÁDOVÉ CESTY: Vydejte se na procházku po historických zavlažovacích kanálech a prozkoumejte bujnou vegetaci s úchvatnými vodopády.

PICO DO ARIEIRO: Třetí nejvyšší vrchol Madeiry vám nabídne úžasné výhledy na ostrov a okolní moře. Cesta sem je stejně tak úžasná jako samotný vrchol.

VAVŘÍNOVÝ LES FANAL: Projděte se prastarým vavřínovým lesem, který vás zavede do jiného světa. Nejstarší stromy jsou staré okolo 600 let. 

PORTO MONIZ: Relaxujte v přírodních bazénech, které vytvořila mořská eroze. Okolní skalnaté pobřeží a malebné útesy poskytnou nádherné výhledy.

Vinařství hraje na Madeiře významnou roli

Madeira je známá především svými unikátními tradičními víny. Mezi nejznámější patří sladká a aromatická vína, která jsou často používána jako dezertní vína. Na degustaci můžete vyrazit třeba do Blandy's Wine Lodge ve Funchalu, Vinhos Barbeito v Câmara de Lobos nebo Justino's Madeira Wines ve městě Caniço.

Chcete vědět bližší informace?

Přijměte naše pozvání do světa privátního létání a prozraďte nám jaké máte požadavky na let. Rádi pro vás zpracujeme obratem nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás kdykoliv na +420 607 127 100 nebo klikněte na tlačítko níže.

Reid's Palace, A Belmond Hotel

Dopřejte si ubytování v tomto luxusním pětihvězdičkovém hotelu, který se nachází v zelených zahradách s výhledem na Atlantský oceán. Je jedním z nejznámějších a nejluxusnějších hotelů na ostrově a má dlouhou historii a tradici. Byl otevřen v roce 1891 a od té doby přivítal mnoho prominentních hostů a osobností. Hotel vám nabídne širokou škálu vysoce kvalitních služeb a vybavení, včetně luxusních pokojů a apartmá, bazénů s výhledem na moře, wellness centra, tenisových kurtů, restaurací, barů a zahrad. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, prvotřídní služby a jedinečnou atmosféru.

Hotel byl oceněn v prestižním průvodci Forbes Travel Guide, který uznává nejlepší hotely a resorty na světě.

Ano, postaráme se vám i o ubytování.

Jak to dokážeme? Dlouhodobě spolupracujeme s concierge společností, která zajišťuje pro naše klienty luxusní ubytování na míru po celém světě.

Odbavení na soukromém terminálu nezabere déle než 30 minut a vy můžete svou dovolenou zahájit už na palubě letadla. Nechte starosti na nás, jsme tu pro vás nonstop.

Cestujte na letošní dovolenou v naprostém komfortu a přesně podle vašich časových možností. Paluba soukromého letadla bude patřit jen vám a vašim blízkým. Během letu si budete užívat luxusní vybavení a individuální péči. 

Pro vaši cestu na Madeiru doporučujeme letadlo Gulfstream G280. Kabina je prostorná a luxusně vybavená, s možností přizpůsobení interiéru podle vašich požadavků. Na palubě může cestovat až 10 osob. G280 se vyznačuje také vynikajícími letovými vlastnostmi. 

Délka letu Praha-Funchal: 4 hodiny 30 minut