Objevte ráj na Turecké riviéře: Dovolená v Antalyi

Přemýšlíte o dovolené v Turecku? Antalya, která se nachází na jihozápadě země, je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací. Toto město, často označované jako „turecká riviéra“, kombinuje bohatou historii s moderními rekreačními možnostmi, nádhernou přírodou a vynikajícími plážemi. Nabízí širokou škálu zážitků pro všechny typy cestovatelů.

Vyrazte zažít perlu Turecké riviéry

S námi ušetříte svůj čas už při odbavení. Na soukromém terminálu nezabere déle než 30 minut. K vašim službám jsme nonstop a absolutní diskrétnost je samozřejmostí.

Let soukromým letadlem vám poskytne maximální komfort a flexibilitu. Cestovat budete v naprostém soukromí bez ostatních cestujících a zdlouhavých front na letišti. Ušetříte čas díky přímým letům a máte možnost přizpůsobit si harmonogram podle vlastních potřeb. Navíc si během letu můžete užívat luxusní vybavení a individuální péči.

Pro cestu do Antalye vám můžeteme doporučit letadlo Cessna Citation Sovereign. Nabídne vám prostornou a luxusně vybavenou kabinu, která pojme až 9 cestujících. Moderní technologie na palubě zahrnují zábavní systémy a možnost připojení k internetu.

Délka letu Praha-Antalya: 2 hodiny 45 minut

Chcete vědět bližší informace?

Přijměte naše pozvání do světa privátního létání a prozraďte nám jaké máte požadavky na let. Rádi pro vás zpracujeme obratem nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás kdykoliv na +420 607 127 100 nebo klikněte na tlačítko níže.

Antalya je domovem některých z nejkrásnějších pláží ve Středomoří

Podle serveru Tripadvisor byla Antalya zařazena mezi 25 nejlepších destinací na světě pro rok 2024.

PLÁŽ KONYAALTı: Vydejte se na tuto rozlehlou pláž blízko centra města s množstvím restaurací a barů.

PLÁŽ LARA: Nezklame vás svým zlatavým jemným pískem, čistou vodou a rozmanitými službami. 

VODOPÁDY DÜDEN: Navštivte impozantní vodopády, které se nacházejí blízko města Antalye. Dechberoucí podívaná zaručena.

NÁRODNÍ PARK KÖPRÜLÜ CANYON: Toto místo je ideální pro rafting, turistiku a pikniky v nádherné přírodní krajině.

Nezklame ani příznivce historie a kultury

Antalya byla založena ve 2. století př. n. l. králem Attalem II. z Pergamonu a rychle se stala významným městem díky své strategické poloze. Město má mnoho historických památek jako je monumentální Hadriánova brána, staré město Kaleiçi nebo Aspendos - jedno z nejzachovalejších antických divadel na světě.

Ano, postaráme se vám i o ubytování.

Jak to dokážeme? Dlouhodobě spolupracujeme s concierge společností, která zajišťuje pro naše klienty luxusní ubytování na míru po celém světě.

Regnum Carya Golf & Spa Resort

Tento špičkový all-inclusive resort hotel vám nabídne luxusní luxusní ubytování bez kompromisu. S bílou písečnou pláží a obklopen borovicovým lesem rozprostírajícím se na ploše 1 000 000 metrů čtverečních, se resort může pochlubit 612 pokoji různých kategorií, včetně elegantní Crown vily, luxusních vil se soukromými bazény, pokojů s přístupem do bazénu, rodinných pokojů, apartmá a dalších.

Resort nabízí širokou škálu kulinářských možností, barů a různých aktivit, sportů a zábavy. Má také vlastní 18jamkové golfové hřiště a kongresové centrum. Spolehnout se můžete na all-inclusive prémiový zážitek s výjimečnými show, exkluzivními večírky, vyhřívanými bazény, dětským klubem a mnoha dalšími aktivitami.

Hotel získal ocenění v rámci HolidayCheck Awards 2024 díky vysoké spokojenosti hostů a kvalitě služeb.

Také se umístil v žebříčku Condé Nast Traveler Readers' Choice Awards 2023 mezi nejlepšími resorty.