Nezapomenutelná dovolená na Peloponésu

Vyberte si pro svou letní dovolenou řecký poloostrov Peloponés. Je známý svou bohatou historií a kulturním dědictvím. Nacházejí se zde některé z nejvýznamnějších archeologických památek Řecka, včetně starověkého města Mykény, antického divadla Epidaurus a olympijského stadionu v Olympii, kde se konaly první olympijské hry. Peloponés nabízí nádhernou přírodu, hory, pláže a tradiční vesnice. Je to také oblast známá pro své víno, olivový olej a tradiční řeckou kuchyni.

Vyrazte na místo řeckých bohů

Na soukromém terminálu vás odbavíme do 30 minut. Absolutní diskrétnost je samozřejmostí i to, že jsme vám k dispozici nonstop. 

Cestujte v naprostém soukromí bez ostatních cestujících, zdlouhavých front na letišti, stresu a přestupů. Díky privátnímu létání si užijete každou minutu své cesty. 

Cessna Citation XLS patří mezi nejoblíbenější soukromá letadla. Nabízí kombinaci pohodlí, výkonu a efektivity. Je známá svou prostornou kabinou, která pojme až 8 cestujících. Ideální je pro středně dlouhé lety, proto se na ni můžete spolehnout i při své cestě na Peloponés. 

Délka letu Praha-Peloponés: 2 hodiny 20 minut

Chcete vědět bližší informace?

Přijměte naše pozvání do světa privátního létání a prozraďte nám jaké máte požadavky na let. Rádi pro vás zpracujeme obratem nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás kdykoliv na +420 607 127 100 nebo klikněte na tlačítko níže.

Místo fascinující historie a dechberoucích pláží

Peloponés je pravidelně oceňovaný ve World Travel Awards, které jsou často označovány jako „Oscary cestovního ruchu“.

OLYMPIA: Navštivte místo, kde se konaly první olympijské hry. Najdete tu pozůstatky starověkých stadionů, chrámů a muzeum.

MYKÉNY: Prozkoumejte starověké město se Lví bránou a královskými hrobkami.

MONEMVASIA: Nenechte si ujít středověké město na skalním ostrově s úchvatnými výhledy.

SPARTA: Navštivte pozůstatky tohoto slavného válečného města a muzeum oliv a olivového oleje.

Ideální destinace pro milovníky kultury, přírody a odpočinku

Přírodní krása regionu je zřejmá v dramatickém pobřeží, horách Taygetos a Parnonas, a nádherných plážích jako je Voidokilia. Můžete se věnovat turistice, cyklistice a vodním sportům, nebo relaxovat v termálních lázních. Milovníci vína ocení místní vinařství, zatímco tradiční trhy nabízejí možnost ochutnat řecké speciality. 

Ano, postaráme se vám i o ubytování.

Jak to dokážeme? Dlouhodobě spolupracujeme s concierge společností, která zajišťuje pro naše klienty luxusní ubytování na míru po celém světě.

Hotel W Costa Navarino: 

Tento luxusní resort se nachází v Messénia na jihozápadě Peloponésu. Je součástí řetězce Marriott a nabízí moderní design s důrazem na místní kulturu a udržitelnost. Ubytovat se můžete v exkluzivní vile, vícepokojovém apartmá nebo ve stylovém pokoji, přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. K dispozici vám bude také venkovní bazén, lázně, fitness centrum a samozřejmostí je přímý přístup na pláž.

Pár minut od hotelu se nachází golfové hřiště The Dunes Course. Hotel rovněž nabízí různé restaurace a bary, kde si můžete vychutnat místní i mezinárodní kuchyni. Místo je ideální pro relaxaci, sportovní aktivity i objevování historických památek. V lokalitě Costa Navarino se nacházejí byzantskýé ruiny a přírodní rezervace, kde můžete spatřit želví mláďata. Klenotem je jedna z nejkrásnějších pláží Řečka - pláž Voidokilia.

Hotel získal 1. místo v rámci prestižní čtenářské ankety  Condé Nast Traveler za nejlepší ubytování v Řecku 2023. 

Díky vysokému hodnocení hostů se hotel dostává mezi ty nejlepší na TripAdvisoru.