Blog

TOP 14 míst, kam si zaletět za zimním sportem

Celý článek

I do Alp za zimním sportem můžete cestovat soukromým letadlem. Bezpečně, rychle, komfortně a diskrétně. Nechte se inspirovat našimi tipy na 14 TOP míst, kam stojí za to vyrazit na lyže nebo snowboard.

Komfortní létání heavy jety

Celý článek

A co jsou to vlastně ty "heavy jets"? Jedná o letadla větší velikosti určená k přepravě až 19 cestujících, která umožňují realizaci 12 hodinového letu bez jediného mezipřistání a jsou tedy vhodná pro cesty do vzdálenějších destinací.  Ohromí prostorností své kabiny a vysokým standardem vybavení, které je srovnatelné s první třídou v linkovém letadle.

10 nejlepších golfových hřišť v České republice

Celý článek

Inspirujte se našimi tipy na golfová hřiště u nás, která za to stojí. Za hrou můžete vyrazit klidně hned, třeba vrtulníkem.

Představujeme vám značku GEMINI WINGS

Celý článek

Je nám potěšením představit značku GEMINI WINGS, pod kterou jsme vyčlenili prodej naší exkluzivní flotily letadel provozovaných u našich partnerských provozovatelů.

Kam vyrazit na letní dovolenou v Evropě

Celý článek

Určitě se těšíte, tak jako my na léto a zaslouženou dovolenou. I když to ani letos nepůjde bez omezení, nachystali jsme pro vás tipy na destinace ve spolupráci s cestovní kanceláří EliteVoyage.

Inspirace na zimní akce

Celý článek

Nový rok je za dveřmi a s ním i dávka inspirace na zimní akce, které nás s trochou štěstí v zimě čekají. Ale také na ty, na které si budeme muset počkat až do roku 2022.

Jaké je to být letovým konzultantem?

Celý článek

Co obnáší práce letového konzultanta a jak vypadá jeho pracovní den? Vyzpovídali jsme kolegu Davida Vachušku.

Tipy na bezpečné destinace

Celý článek

I když aktuální situace příliš cestování nepřeje, připravili jsem ve spolupráci s našimi partnery tipy na zahraniční destinace, kam je možné bezpečně odcestovat i s celou rodinou.