Vánoční dárek par excellence. Let soukromým letadlem.

Každý by rád dopřál svým nejbližším originální dárek, na který se nezapomíná. Zejména na Vánoce. Taky si lámete hlavu nad tím, jak vymyslet něco jedinečné, co Vašeho partnera nebo rodinu totálně dostane? Darujte jim silný zážitek. Skutečnou specialitku. Let soukromým letadlem, který zůstane ve vzpomínkách a v srdcích po celý život

Idea by byla, ale jak jí skloubit s něčím užitečným, co dá celému zážitku správný punc? Jednoduše. Přinášíme Vám 6 tipů, kterými rozzáříte oči i duši kohokoliv. Šest nápadů, jak zkombinovat soukromý tryskáč s výjimečnou událostí. A dát tak najevo těm, které milujete a kterých si vážíte, že Vám na nich záleží ze všech nejvíce.

1. Splněný sen

Znáte to. Nesplněné sny má snad každý z nás. Koncert hudební legendy, vystoupení světoznámého umělce, závody nejlepších sportovců, přírodní nebo architektonický div světa... Proč jeden z těchto snů někomu nesplnit? A proč ho neudělat ještě zážitkovějším?

Stačí najít nebo vymyslet vhodné místo a termín, rezervovat vstupenky, pokud je to nutné, a pořídit vhodné soukromé letadlo, které vás dopraví tam i zpět. To vše můžete svěřit nám. Jako profesionálové v oblasti charterových letů a soukromých letadel Vám rádi poradíme a pomůžeme s nejpraktičtějším řešením. Ušetříte tak čas i peníze. A věnujete dárek, který bude opravdu top.

Privátní letadlo

2. Romantická večeře

Je Váš partnerský vztah opravdu romantický? A co tak zajet si ve dvou na luxusní oběd nebo na večeři do oblíbené evropské metropole? Vybrat si můžete jakoukoliv - Benátky, Paříž, Řím, Londýn... Dokonce i malebné menší města, protože malé light jety dokážou přistát také na letištích, na které se pravidelnými linkami nedostanete. Společně si dopřejete gurmánský zážitek při svíčce se sklenkou lahodného vína, zamilovanou procházku městem, a večer nebo druhý den jste doma.

Příkladový let do Benátek:

  • Letadlo ..................... Embraer Phenom 100
  • Kapacita ................... 4 osoby
  • Start .......................... Praha-Kbely
  • Cíl .............................. Benátky
  • Let ............................. zpáteční
  • Cena .......................... 6.400 €

*Cena je včetně všech poplatků a transferů.)

vánoční dárek

3. Lyžování na ledovci

Pod stromeček si můžete darovat první letošní lyžovačku. A ne ledajakou, ale na ledovci. Privátní letadla Vás pohodlně a bezpečně dopraví do nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Alpách nebo na Elbrusu. Spojíte tak tři v jednom: exkluzivní vánoční dárek v kombinaci se zážitkem a oblíbeným rekreačním sportem.

Doporučené jsou zejména destinace St. Moritz, Davos a Zermatt ve Švýcarsku, italské Dolomiti, Chamonix a Alpe d'Huez ve Francii nebo Kitzbühel a Hintertux v Rakousku. Výběr je na Vás. My pro Vás můžeme zabezpečit nejen vhodné bezpečné letadlo a servis na palubě, ale i doplňkové transfery autem na hotel a z hotelu na letiště. Výjimkou není ani jednodenní lyžování s dopravou z letiště přímo na svah a večer zpět domů. Hotel vynecháte a spánek si dopřejete v domácím pohodlí.

4. Heliskiing a heliboarding

Když jsme už při lyžování, zcela samostatnou kategorií mezi luxusními zážitky je adrenalinové spouštění se na svah z vrtulníku. Heliskiing a heliboarding oblibuje stále více lyžařů a snowboardistů. Vždyť kdo by se netoužil zapsat do čerstvého prašanu alespoň jednou jako první? Nebo jako první slyžovat známý svah či žlab?

Lyžování z vrtulníku Vám dodá pravý pocit svobody, volnosti a nespoutanosti. Ve vybraných lyžařských střediscích Vám ho umíme splnit. Přiletíte soukromým letadlem a na svah Vás vezme přímo z letiště helikoptéra.

5. Silvestr a novoroční nákupy

Rozloučit se se starým rokem v některém z evropských velkoměst není také k zahození. Úžasná atmosféra bývá v Barceloně, v Cannes i v Miláně. Ženy zase přivítají možnost nakoupit si tu v exkluzivních značkových buticích. Novoroční ceny jsou výhodnější a doma se rády pochlubí, že si přinesli pár kousků z obchodů, kde nakupují nejznámější světové celebrity. Za takový dárek se Vám jistě odvděčí.

vánoční dárek

6. Exotická dovolená

Pokud nejste velcí příznivci zimy, nebo pokud jí už máte dost, a raději byste unikly někam do tepla, řešením je cesta za exotikou. Můžete se vybrat do Karibiku, Thajska, na Kubu nebo na Madagaskar. Samozřejmě, bezpečných a pohádkově krásných přímořských destinací je mnohem více.

Od vzdálenosti Vašeho cíle závisí výběr letadla. Na kratší vzdálenosti do 6.000 km jsou ideální středně velká proudová letadla, například Cessna Citation Sovereign nebo Gulfstream G200, které najdete i v naší nabídce. Na jejich palubu se vejde 9 pasažérů, což je skvělá zpráva, pokud chcete někoho vzít s sebou a společně se podílet na optimalizaci letových nákladů.

Do vzdálenějších destinací létají luxusní heavy jety s kapacitou kolem 13 až 15 cestujících. Ty je těžší naplnit, aby náklady na dopravu nebyly příliš vysoké. Ale můžete to vymyslet tak, že k cílové destinaci poletíte klasickou linkou a my Vám zajistíme doplňkové transfery na jednotlivá letiště a z letišť do hotelu. Ať už to budou lety vrtulníky, hydroplány nebo menšími letadly, nebo jízdy autem či limuzínou.

Jsme tu pro vás

Rádi Vám poradíme při výběru vhodného letiště a letadla. Zastihnete nás non-stop na čísle +420 733 127 247.