Letiště Jana Kašpara Pardubice

Specifikace letiště


Délka dráhy
Nadmořská výška
Vzdálenost od centra
Kód ICAO
Kód IATA

2500 m
226 m
10 min
LKPD
PED

Počasí v destinaci


Letiště Jana Kašpara Pardubice aktuální počasí
časový posun léto
GMT +2
časový posun zima
GMT +1

Poloha letiště

Vyberte si, jakým letadlem chcete letět

Další letiště

Letiště Václava Havla Praha

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha neboli Praha/Ruzyně je veřejné mezinárodní letiště umístěné na severozápadním okraji Prahy. Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz. Dráhový systém se skládá ze tří vzletových a přistávacích drah, z nichž jedna je trvale pro vzlety i přistání uzavřena. Na letišti se nachází tři terminály rozdělené dle typu dopravy.

Letiště Brno Tuřany

Mezinárodní letiště Brno-Tuřany je veřejné mezinárodní letiště nacházející se v blízkosti města Brno. Na letišti je postaven jeden terminál a disponuje dvěmi vzletovými a přistávacími drahami.

Letiště Praha - Vodochody

Letiště Vodochody je mezinárodní neveřejné civilní letiště, které se nachází na hranicích okresů Mělník a Praha-východ. Zároveň je součástí areálu podniku Aero Vodochody. Disponuje jednou vzletovou a přistávací dráhou. Budoucím cílem je vybudování moderního mezinárodní letiště, které přispěje k podpoře turismu, podnikání a hospodářského růstu. Letiště by mělo sloužit především nízkonákladovým a charterovým přepravcům.