Letiště Brno Tuřany

Specifikace letiště


Délka dráhy
Nadmořská výška
Vzdálenost od centra
Kód ICAO
Kód IATA

2650 m
237 m
30 min
LKTB
BRQ

Počasí v destinaci


Letiště Brno Tuřany aktuální počasí
časový posun léto
GMT +2
časový posun zima
GMT +1

Poloha letiště

Vyberte si, jakým letadlem chcete letět

Další letiště

Letiště Praha - Vodochody

Letiště Vodochody je mezinárodní neveřejné civilní letiště, které se nachází na hranicích okresů Mělník a Praha-východ. Zároveň je součástí areálu podniku Aero Vodochody. Disponuje jednou vzletovou a přistávací dráhou. Budoucím cílem je vybudování moderního mezinárodní letiště, které přispěje k podpoře turismu, podnikání a hospodářského růstu. Letiště by mělo sloužit především nízkonákladovým a charterovým přepravcům.

Letiště Hradec Králové

Letiště Hradec Králové je veřejným vnitrostátním a neveřejným mezinárodním letištěm, které disponuje dvěma vzletovými a přistávacími drahami. Cílem letiště je se stát regionálním letištěm pro mezinárodní leteckou přepravu.

Letiště Praha - Kbely

Letiště Praha - Kbely je vojenské letiště umístěné v severovýchodní části Prahy. V současné době je na něm umístěna 24. základna dopravního letectva, pod kterou spadala i letka ministerstva obrany, která zabezpečuje přepravu ústavních činitelů. V areálu letiště se rovněž nachází letecké muzeum, které má bohatou sbírku celosvětově uznávaných exponátů zejména vojenských letadel.