Letiště Praha - Kbely

Specifikace letiště


Délka dráhy
Nadmořská výška
Vzdálenost od centra
Kód ICAO
Kód IATA

2000 m
286 m
35 min
LKKB
---

Počasí v destinaci


Letiště Praha - Kbely aktuální počasí
časový posun léto
GMT +2
časový posun zima
GMT +1

Cesta na letiště Praha - Kbely

Terminál je neveřejný prostor a je otevřen cíleně pouze v době odbavování letů. 

Zadejte do Vaší GPS navigace adresu: "Mladoboleslavská 902/5, Kbely, Praha”.

Při příjezdu z centra města jeďte po Mladoboleslavské ulici a po Vaší pravé straně uvidíte budovy letiště (Muzeum a velkou bránu pro vjezd vojenských složek - nevjíždějte do těchto částí, ale pokračujte až k poslední budově v areálu letiště poblíž větší křížovatky se semafory). GPS navigace by Vás měla navést přímo až k tomuto bodu.

Správná vjezdová brána je jen pár metrů před svetělnou křižovatkou (uvidíte ceduli s nápisem “AEROTAXI General Aviaiton”).

Vyberte si, jakým letadlem chcete letět

Další letiště

Letiště Kunovice

Letiště Kunovice je neveřejným mezinárodním letištěm, na kterém nejsou obsluhovány pravidelné lety. Slouží jako domovské letiště leteckých výrobců Czech Sport Aircraft, Evektor-Aerotechnik a Let Kunovice.

Letiště Karlovy Vary

Letiště Karlovy Vary je mezinárodním veřejným civilním letištěm, které je páté největší v Česku. V plánu je rozvoj letiště, tak aby mohlo přijímat i velká dopravní letadla jako Airbus A310, Airbus A330, Boeing 767-300 nebo také Boeing 747.

Letiště Mnichovo Hradiště

Letiště Mnichovo Hradiště je mezinárodní civilní letiště poblíž Mnichova Hradiště ve Středočeském kraji. Je způsobilé pro letadla do 25 tun. Zázemí letiště umožňuje odbavení cestujících a poskytování pohonných hmot. Mimo létání se letiště využívá také pro automobilové závody, seskoky padákem a zkušební jízdy.