Cessna Citation Bravo

Dalším z řady Citation family light jets je model Bravo. Cessna Citation Bravo je spolehlivé a bezpečné soukromé letadlo. Při konstrukci tohoto letadla byl kladen velký důraz na odhlučnění interiéru pro vyšší komfort cestujících.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


7

počet sedadel

750 km/​h

cestovní rychlost

2710 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13100 m
15.7 m
14.5 m
4.5 m
6713 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


152 cm

výška

152 cm

šířka

488 cm

délka

2096 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

2710 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Beechcraft Premier 1A

Letadlo Beechcraft Premier 1A nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Bylo navrženo pro lety na kratší vzdálenosti. Kabina tohoto letadla je konstruovaná pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

Cessna Citation CJ3

Cessna Citation je americký dvoumotorový proudový dolnoplošník z kategorie privátních letadel. Letadlo Cessna Citation CJ3 nabízí cestujícím více prostoru na palubě v porovnání s předchozím modelem CJ2. Kabina letadla je navržená pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době udává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Letadlo Embraer Phenom 100 předčí své soupeře prostornou kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru ve spolupráci s německým koncernem BMW.