Evakuační lety

Informace a přihlášení k evakuačním letům.

Potřebujete se dostat bezpečně domů?

Ať už jste rodina, nebo větší skupina přátel, kolegů či úplně neznámých lidí, pomůžeme vám s přepravou zpět domů. Jsme společnost charter advisory, která se zaměřuje na organizaci soukromých letů po celém světě. Umíme zastřešit celý váš bezpečný návrat domů z konkrétní požadované destinace. Chceme vám nabídnout cenově dostupnou leteckou přepravu v soukromém letadle, kterou jsme schopni zajistit za výhodnější cenu pro větší skupinu cestujících.

Spolupracujeme s ministerstvy a ambasádami jednotlivých zemí, tak abychom celou situaci společně zvládli a urychlili váš přesun.


Vyplňte dotazník

Tento dotazník vznikl na popud cenové dostupnosti přepravy jinak nákladnějším soukromým letadlem. Díky údajům, které po vás níže žádáme, se pokusíme spojit vaši poptávku s poptávkou dalších lidí, proto ho prosím i vy šiřte dále. Chceme vám nabídnout vhodné letadlo ve vaší blízkosti tak, abychom co nejvíce snížili náklady na sedadlo v letadle.

Počítat můžete s těmito rámcovými cenami:

  • letadlo pro 50 cestujících (v rámci Evropy) - cena cca 800 EUR na osobu
  • letadlo pro 130 cestujících (v rámci Evropy) - cena cca 400 EUR na osobu
  • letadlo pro 305 cestujících (let z USA) - cena cca 1 200 EUR na osobu

Cena se odvíjí od konkrétní destinace a velikosti skupiny, pro kterou zvolíme vždy nejvhodnější dostupné letadlo. Zeefektivněním realizace a přípravy letů je naší snahou cenu za sedadlo postupně snižovat. Přesný výpočet ceny za sedadlo se dozvíte před závazným objednáním, kdy vás bude kontaktovat některý z našich letových konzultantů. 

Pro konsolidaci potřebujeme znát odkud se chcete přepravit + základní osobní údaje. Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem zprostředkování služeb naší společností charter advisory s.r.o., a to v souladu s klauzulí uvedenou zde. Údaje můžeme poskytnout i příslušné ambasádě v zemi odletu nebo ministerstvu v zemi příletu.

Pro vyplnění dotazníku použijte prosím tento odkaz

Po přijetí vašich odpovědí vás budeme v co nejkratší možné době kontaktovat ohledně doplnění nejasností a stanovení dalšího postupu. Tento dotazník neslouží jako závazná objednávka letu.


Aktuálně plánované lety

V současné chvíli nejsou naplánovány další repatriační lety. Pro aktuální informace sledujte naší Facebook stránku


Často kladené dotazy

1) Jak se mohu přihlásit k letu?

Svůj zájem o konkrétní trasu letu prosím projevte skrze náš dotazník. Tento dotazník neslouží jako závazná objednávka letu. V případě naplánování letu a jeho pravděpodobné realizace vás budeme kontaktovat emailem o dalším postupu. Pokud je již termín letu vypsaný, rezervace místa probíhá skrze náš rezervační systém. 

2) Kdy mohu letět?

Po vyplnění formuláře vás registrujeme do databáze jako zájemce o let na konkrétní trase. V případě, že o stejnou trasu letu projeví zájem dostatečný počet osob, let bude pravděpodobně realizovaný. Zájemce budeme sdružovat a postupně kontaktovat.

3) Jaká je kapacita letadla?

Kapacita závisí na konkrétním typu letadla, které je pro danou cestu k dispozici a může být odbaveno na dílčích letištích.

4) Co když se do letadla již nevejdu?

V případě, že nastane tato situace, budeme vás evidovat i nadále jako zájemce o let. Pokud bude počet zájemců dostatečný, bude realizován další let. Kapacita letadla bude přednostně naplněna cestujícími, kteří se na předchozí let již nevešli. Některá místa budou vyhrazená také např. těhotným ženám nebo starším cestujícím.

5) Na kdy jsou lety plánovány?

Lety se plánují průběžně, není možné aktuálně stanovit přesná data a trasy. O aktuální situaci budeme přihlášené zájemce informovat emailem, který nám zanechají v dotazníku.

6) S jakým předstihem nás budete informovat o letu?

Naší snahou je informovat vás alespoň 48 h před odletem, ale může se stát, že tato doba bude kratší.

7) Jak probíhá platba?

Po přihlášení ke konkrétnímu letu vám bude zaslán unikátní kód pro platbu kartou. Po přijetí platby vám zašleme potvrzení a následně instrukce k odletu. Garantujeme samozřejmě i navrácení peněz v případě nerealizace letu, např. pokud nebude možné z měnících se legislativních důvodů odletět, či se nenajde adekvátní počet osob apod.

8) Jak s vámi mohu komunikovat?

Využijte prosím email flyhome@charteradvisory.cz.


Máte doplňující dotazy, nebo si nevíte s něčím rady? Jsme vám k dispozici NONSTOP.

Rezervujte si empty leg

Potřebujete-li cokoliv doplnit, upřesnit nebo se na něco zeptat. Např. časy odletů, speciálni požadavky, více letů, catering, zvíře na palubě...

Potřebujete s něčím poradit?

Váš letecko-brokerský tým 
Charter Advisory

+420 733 127 247 (NONSTOP linka)
flight@charteradvisory.cz