Piper Cheyenne

Letadlo Piper Cheyenne vyniká především příznivou cenou letové hodiny a schopností operovat na krátkých vzletových a přistávacích dráhách právě díky vrtulovému pohonu.

Technické specifikace

Kategorie letadla: turboprop


6

počet sedadel

609 km/​h

cestovní rychlost

2580 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

12500 m
14.5 m
13.2 m
5.1 m
5456 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


130 cm

výška

127 cm

šířka

551 cm

délka

1331 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

2580 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Beechcraft King Air 350

Modelová řada King Air 350 od amerického výrobce Beechcraft je velmi populární a rozšířená v kategorii privátních vrtulových letadel. Vyniká především příznivou cenou letové hodiny a schopností operovat na krátkých vzletových a přistávacích dráhách právě díky vrtulovému pohonu.

Beechcraft King Air 90

Modelová řada King Air 90 od amerického výrobce Beechcraft je velmi populární a rozšířená v kategorii privátních vrtulových letadel. Vyniká především příznivou cenou letové hodiny a schopností operovat na krátkých vzletových a přistávacích dráhách právě díky vrtulovému pohonu.

Piaggio Avanti

Letadlo Avanti od italského výrobce Piaggio Aerospace je vskutku výjimečným strojem. Jeho konfigurace pohonu je vrtulová, ale cestovní rychlost není v porovnání s malými proudovými letadly vůbec pozadu. Komfortem kabiny letadla stejné kategorie dokonce převyšuje. A nenechejte se zmást, když uslyšíte hluk tohoto letadla zvenčí. Uvnitř totiž skoro nic neuslyšíte, protože hluk zůstává za letadlem.