Honda Jet

Letadlo Honda Jet patří k nejmenším proudovým letadlům na světě a je primárně určeno pro lety na kratší vzdálenosti. Kabina letadla je navržená pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Unikátní konstrukce zavěšení motorů na křídle zajišťuje nejtišší kabinu ve své třídě. Díky použití kompozitních materiálů má letadlo oproti konkurentům ve své skupině větší dolet.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


5

počet sedadel

778 km/​h

cestovní rychlost

1920 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13100 m
12.1 m
13 m
4.5 m
4519 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


147 cm

výška

152 cm

šířka

544 cm

délka

1870 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

1920 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Cessna Citation Mustang

Letadlo Cessna Citation Mustang patří k nejmenším proudovým letadlům na světě a je primárně určeno pro kratší letové trasy. Kabina letadla je navržená pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době udává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Letadlo Embraer Phenom 100 předčí své soupeře prostornou kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru ve spolupráci s německým koncernem BMW.

Eclipse 550

Americké letadlo Eclipse 550 patří k nejmenším proudovým letadlům na světě a je primárně určeno pro kratší letové trasy. Kabina letadla je navržená pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.