Cessna Citation Mustang

Letadlo Cessna Citation Mustang patří k nejmenším proudovým letadlům na světě a je primárně určeno pro kratší letové trasy. Kabina letadla je navržená pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


4

počet sedadel

630 km/​h

cestovní rychlost

1870 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

12500 m
13.1 m
12.3 m
4 m
3500 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


137 cm

výška

140 cm

šířka

297 cm

délka

1784 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ne
Teplý catering
ne

Dolet letadla

1870 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době udává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Letadlo Embraer Phenom 100 předčí své soupeře prostornou kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru ve spolupráci s německým koncernem BMW.

Honda Jet

Letadlo Honda Jet patří k nejmenším proudovým letadlům na světě a je primárně určeno pro lety na kratší vzdálenosti. Kabina letadla je navržená pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Unikátní konstrukce zavěšení motorů na křídle zajišťuje nejtišší kabinu ve své třídě. Díky použití kompozitních materiálů má letadlo oproti konkurentům ve své skupině větší dolet.

Eclipse 550

Americké letadlo Eclipse 550 patří k nejmenším proudovým letadlům na světě a je primárně určeno pro kratší letové trasy. Kabina letadla je navržená pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.