Do Ženevy na autosalon pohodlně privátním letadlem

Pokud jsou automobily vaší vášní, neměli byste chybět na mezinárodním autosalonu v Ženevě. Již 89. ročník se koná v tradičním březnovém termínu na výstavišti Palexpo a vy můžete být u toho. Stačí využít naši výhodnou nabídku jednodenního zájezdu charterovým letem. 

Mezinárodní autosalon Motor Show v Ženevě je tradiční akcí pro milovníky automobilismu ze všech koutů světa, jde o nejdůležitější motoristickou událost v Evropě. Právě zde se dostanete blízko k automobilům, o nichž se bude mluvit v roce 2019. Na jednom místě spatříte světové novinky, nejdražší vozy, futuristické koncepty a další automobily, které vyrazí dech svými vlastnostmi i designem. Na autosalonu se odhalují desítky premiér nových modelů automobilek. Letos očekáváme například nové vozy BMW, Jaguar, Mercedes-Benz, Bentley, Pininfarina, Škoda a další.

Cestujte ve skupině

Na jednodenní letecký zájezd do Ženevy se můžete vydat sami, ve dvojici, ve skupině s vašimi obchodními partnery, klienty, kolegy z práce či přáteli. Podle počtu cestujících vám zajistíme privátní letoun s menší nebo větší kapacitou, od private jets až po dopravní letadlo. Při rezervaci letu si můžete vybrat letiště i preferované časy pro odlety i přílety.

Pokud nechcete využít rezervaci vlastního privátního letadla, připravili jsme pro vás nabídku charterového letu z Prahy s letadly Boeing 737 nebo Airbus A319. Pro pohodlnou přepravu je zarezervován letoun s odletem z Prahy v ranních hodinách. Let do Ženevy trvá jen 90 min, výstaviště Palexpo se nachází v jeho těsné blízkosti. Projdete si autosalon a  večer již budete zpět v Praze. Díky charterovému letu tak efektivně využijete každou minutu výletu.

Během návštěvy Ženevy je pro vás připraven delegát, který vám poskytne vstupenky na autosalon, kde můžete trávit celý den. Budete si chtít od aut odpočinout? Stačí se svézt taxíkem nebo MHD do centra města a během procházky si užít atmosféru jednoho z nejkrásnějších měst Švýcarska, ležících na břehu stejnojmenného jezera.

Cena zájezdu

8 990 Kč / osoba za jednodenní zájezd – v ceně je zpáteční letenka z Prahy do Ženevy a zpět, vstupenka na autosalon, služby delegáta. V případě požadavků na odlety z jiných měst (Bratislava, Brno, Košice) rádi upřesníme nabídku ceny na vyžádání. 

Poleťte s námi

Uvažujete o jednodenním leteckém zájezdu do Ženevy na Motor Show? Rádi vám poskytneme další informace, kontaktujte nás kdykoliv na čísle +420 733 127 247