Cessna Citation M2

Letadlo Cessna Citation M2 je primárně určeno pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. V porovnání s předchozím modelem CJ1 je letadlo rychlejší, efektivnější a prostornější.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


5-6

počet sedadel

748 km/​h

cestovní rychlost

2440 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

12500 m
14.4 m
12.9 m
4.2 m
4853 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


144 cm

výška

147 cm

šířka

335 cm

délka

1416 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

2440 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době udává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Letadlo Embraer Phenom 100 předčí své soupeře prostornou kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru ve spolupráci s německým koncernem BMW.

Cessna Citation CJ2

Letadlo Cessna Citation CJ2 bylo navrženo pro lety na kratší trasy. Nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Kabina letadla je konstruována pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

BeechJet 400

Letadlo BeechJet 400 nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy výrobcem Hawker Beechcraft. Jeho kabina je uzpůsobena pro pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.