MALÁ PROUDOVÁ LETADLA

Light Jets

Malá letadla nabízí rychlou a komfortní přepravu na kratších vzdálenostech. Jsou ideální volbou, když letíte sami nebo v malé skupině za obchodním jednáním nebo na dovolenou do bližší destinace. K menším rozměrům letadla se vážou jistá omezení. Kabina je primárně navržena k velmi pohodlnému sezení, nelze se v ní však postavit. Na palubě není stewardka, se servisem kvalitního cateringu (studenou formou) a bohatě zásobeným minibarem ochotně pomůže jeden z pilotů. Chcete o něco víc komfortu? Prohlédněte si větší letadla.

Beechcraft Premier 1A

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je konstruovaná na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je americký Beechcraft.

BeechJet 400

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem letadla je Hawker BeechJet.

Cessna Citation Bravo

Dalším z řady Citation family light jets je model Bravo. Spolehlivé a bezpečné soukromé letadlo, které vyniká bohatší sedadlovou kapacitou pro 7 (někdy až 8) osob. Při konstrukci tohoto letounu byl kladen velký důraz na odhlučnění interiéru pro vyšší komfort cestujících.

Cessna Citation CJ1

Letoun patří k nejmenším proudovým typům na světe, a je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je americká Cessna.

Cessna Citation CJ2

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobce je americká Cessna.

Cessna Citation CJ3

Cessna je celosvětově známým americkým výrobcem letadel. Její řada proudových letounů Citation family je nejrozšířenějším zástupcem v kategoriích light jets a midsize jets. Nejmenší model Mustang pro 4 cestující a modely CJ1 až CJ4 pro 5 až 8 cestujících jsou spolehlivými letadly pro kratší privátní obchodní lety. Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

Cessna Citation M2

Letoun je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je americká Cessna.

Cessna Citation Mustang

Letoun patří k nejmenším proudovým typům na světe, a je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je letadla je americká Cessna.

Eclipse 550

Letoun patří k nejmenším proudovým typům na světe, a je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je americká společnost Eclipse Aerospace

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době údává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Phenom 100 předčí své soupeře největší kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru v spolupráci s německým koncernem BMW. Pronájem tohoto soukromého letadla bude pro Vás velkým zážitkem.

Honda Jet

Letoun patří k nejmenším proudovým typům na světe, a je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Unikátní konstrukce zavěšení motorů na křídle zajišťuje nejtišší kabinu ve své třídě. Díky použití kompozitních materiálů má letadlo oproti konkurentům ve své skupině větší dolet.

Nextant 400

Toto letadlo je zajímavým důkazem vysoké kvality práce leteckých konstruktérů, jejich kreativity a morální životnosti jejich výtvorů. Americká společnost Nextant Aerospace převzala letadla Hawker 400, vyráběné před více než čtvrtstoletím, a po modernizaci motorů a avioniky uvedla na trh nový model Nextant 400XT. A má rozhodně úspěch! Malé privátní letadlo má ve své kategorii skvělý dolet, avšak na úkor velikosti zavazadlového prostoru, který musel ustoupit palivovým nádržím.

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla