Soukromé lety

Postaráme se o to, abyste ušetřili čas při cestování a během letu jste se cítili opravdu výjimečně.

Soukromé lety

VAŠE POTŘEBY & NAŠE SLUŽBY
 

S čím vám pomůžeme

Ať už potřebujete letět za rodinou do jiné země, dostat se na zaslouženou dovolenou, vyřídit nedokladnou pracovní schůzku nebo odehrát sportovní zápas v zahraničí, soukromý let je ideálním řešením. Fantazii se meze nekladnou, letět můžete kamkoliv, kdykoliv a s kýmkoliv chcete, a my vám s tím pomůžeme. 

VYZKOUŠEJTE EMPTY LEGY
 

Privátní lety za zlomek ceny

Málokdo to ví, ale i na soukromém letu můžete ušetřit až 70 % ceny. V naší nabídce najdete tzv. empty legy, neboli prázdné úseky, které jsou běžně realizovány bez cestujících. Klient si např. objedná letadla z Madridu do Prahy, jenže letadlo se nachází v Praze a musí tedy letět do Madridu prázdné, a tento let může být třeba váš! Nabídku empty legů pravidelně aktualizujeme, třeba si vyberete.

Soukromé lety

VÝHODY
 

Proč letět soukromým letadlem

Soukromé lety

Odbavení za 15 minut

Čekání na zdlouhavé letištní procedury nechejte jiným. U privátních letů je pasová kontrola i odbavení zavazadel otázkou minut.
 

Soukromé lety

Blíž k místu, kam potřebujete

Privátní letadla jsou dokonale flexibilní, ušetří váš čas tím, že mohou přistát na menších letištích poblíž vaší cílové destinace. 

Soukromé lety

Domácí mazlíček na palubě

Na privátní let můžete nastoupit společně s vaším mazlíčkem, nemusíte absolvovat stresující odbavení a ušetříte si vysvětlování ostatním cestujícím na linkovém letu.

Soukromé lety

Doplňkové služby navíc 

Klientům vždy poskytujeme kompletní informační servis a komplexní služby, které zahrnují například transfery limuzínou nebo lety helikoptérou. 

Soukromé lety

Flexibilita a úspora času

S námi šetříte čas už při objednávání soukromého letu. Změna plánu nebo jiné přání? Jsme připraveni pomoci NONSTOP. Nemusíte se spoléhat na klasický linkový let.

Soukromé lety

Bezpečnost na prvním místě

Nabízená letadla jsou vždy v bezchybném technickém stavu a s kvalifikovanými posádkami. Na způsobilost dohlíží kromě nás hlavně auditoři příslušných leteckých úřadů. 

Soukromé lety

JAK PRACUJEME
 

Proč si vybrat nás

  • Jsme vašim spolehlivým partnerem a poradcem,
  • můžete se na nás obrátit kdykoliv 24/7,
  • reagujeme rychle a flexibilně i na nestandardní požadavky,
  • každou poptávku řešíme individuálně a nabízíme řešení na míru,
  • vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku do několika hodin,
  • ušetříte spoustu času a starostí,
  • máme letité know how a zkušenosti z oboru cestovního ruchu,
  • kontrolujeme a dohlížíme na průběh celého letu,
  • monitorujeme počasí a předcházíme problémům.

Často kladené dotazy

O NÁS
 

Kdo jsme

Na trhu letecké dopravy a cestovního ruchu působíme jako prostředník, který je vám zároveň partnerem. Náš letecko-brokerský tým je největší na českém a slovenském trhu. Od začátku našeho působení v roce 2014 jsme se stali partnerem několika obchodních společností, sportovních klubů, cestovních kanceláří, i jednotlivců. 

Soukromé lety

ZPĚTNÁ VAZBA
 

Reference našich klientů

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou nesmírně poděkovat, jak panu Fečovi, panu Darnadymu, ale i všem dalším. Vaše rychlé a operativní řešení transportu mé dcery Sofie ze Samosu ji zachránilo před nesmírnými zdravotními komplikacemi a dost možná jí zachránilo i život! Také bych rád poděkoval posádce letadla, bohužel neznám jejich jména, za péči, kterou dceři věnovali. I přes její stav si let nesmírně užila. Nebudu dlouze psát, jsem Vám vděčný a slova díků jsou to málo, co nyní mohu projevit.
Marek S.
Dobrý večer, chtěla bych Vám jménem pana ředitele velice poděkovat za špičkové služby, kterých se jim dostalo na letu do Berlína a zpět. Opět jste nezklamali a Váš servis patří k úplné špičce. Cestující byli naprosto spokojení a to o transferu z letiště na ambasádu ani nemluvě. Řidič jim dokonce vybral i skvělou restauraci na oběd. Opravdu velice děkujeme. Patří Vám obrovská poklona. Pokud to jen půjde, tak Vás budeme všem doporučovat. Myslím, že se ještě určitě ozvu s další poptávkou. Velice děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Linda M., asistentka ředitele
Se společností charter advisory jsme opakovaně pořádali jednodenní cesty na veletrh v zahraničí pro více než 150 našich VIP zákazníků. Veškerá komunikace, příprava a hlavně realizace proběhla nad naše očekávání. Profesionální přístup pana Feče a jeho lidí je pro nás i do budoucna jistotou, že se můžeme vypravit kamkoliv a v jakémkoliv počtu.
Martin K., vedoucí marketingového oddělení v Jungheinrich

Chcete letět?