ÚZKOTRUPÁ DOPRAVNÍ LETADLA

Narrow Body Airliners

Potřebujete přepravit větší skupinu lidí a narážíte na nedostatek volných míst v linkovém letu? Nebo na vaší trase neexistuje žádný přímý spoj, nebo Vám nevyhovují časy odletů? Soukromé velkokapacitní letadlo dostane vaši skupinu přesně tam, kam potřebujete a kdy potřebujete. Najednou a bez čekání na přestupy. Letadla, které využíváme, znáte z linkových letů. Díky našim zkušenostem vám ale přidáme mnoho navíc, jako např. branding letadla podhlavníky s logem, dárkové předměty, logo na check-​inu a doprovod členem našeho týmu na palubě.

Airbus 319

Evropský Airbus patří podobně jako americký Boeing mezi nejoblíbenější a nejmodernější letadla na světě. Přestože ho používají zejména velké letecké společnosti na pravidelných linkách, pronajmout si ho můžete i Vy nebo Vaše společnost. Airbus A319 je ideálním pro přepravu početnější skupiny pasažérů do větších vzdáleností. Z tohoto gigantu se tak rázem stane luxusní soukromé letadlo se špičkovým servisem. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Airbus 320

Airbus 321

Boeing 737 MAX 8

Boeing 737-700

Boeing 737-800

Líbí se Vám více Boeing nebo Airbus? Mnoho cestujících ví, jak vypadá tento stroj zvenčí, protože Boeing 737-800 patří mezi nejpoužívanější letouny na pravidelných linkách. Dá se využít i jako soukromé letadlo pro přepravu většího počtu osob a s upraveným interiérem. Když je potřeba zajistit privátní let na míru pro velkou skupinu, tenhle letoun je správnou volbou. Rádi Vám jej připravíme i s kompletním, prvotřídním servisem na palubě.

Bombardier CRJ1000

Bombardier CRJ200

Bombardier CRJ700

Bombardier CRJ900

Embraer 170

Embraer ERJ135

Embraer ERJ145

Embraer ERJ195

Fairchild Dornier 328 Jet

Fokker 100

Fokker 100 se stal v čase svého uvedení na trh doslova legendárním strojem. Oslnil rentabilitou nákladů a byl jedním z prvních strojů zvěstujících příchod éry nízkonákladových leteckých společností. Byl ale tak nadčasovým letadlem, že se nedočkal větší sériové výroby. Svojí efektivitou a vysokou spolehlivostí Fokker 100 nadále zabírá popřední místo na trhu i v oblíbenosti u pasažérů. Jeho sedadlová kapacita pro 100 cestujících je velice žádaná.

McDonnell Douglas MD82

LETADLA PRO

Privátní lety

LIGHT JETS
malá proudová
letadla
 

MIDSIZE JETS
střední proudová
letadla
 

HEAVY JETS
velká proudová
letadla
 

TURBOPROPS
turbovrtulová
letadla
 

LETADLA PRO

Skupinové lety

VIP
AIRLINERS

VIP dopravní
letadla

NARROW BODY
AIRLINERS

úzkotrupá
 letadla

WIDE BODY
AIRLINERS

širokotrupá
letadla

TURBOPROP
AIRLINERS

turbovrtulová
letadla