Honda Jet

Letoun patří k nejmenším proudovým typům na světe, a je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Unikátní konstrukce zavěšení motorů na křídle zajišťuje nejtišší kabinu ve své třídě. Díky použití kompozitních materiálů má letadlo oproti konkurentům ve své skupině větší dolet.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


5

počet sedadel

778 km/​h

cestovní rychlost

1920 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13100 m
12.1 m
13 m
4.5 m
4519 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


147 cm

výška

152 cm

šířka

544 cm

délka

1870 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

1920 km

Rezervujte si toto letadlo

Další malá proudová letadla

Cessna Citation Mustang

Letoun patří k nejmenším proudovým typům na světe, a je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je letadla je americká Cessna.

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době údává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Phenom 100 předčí své soupeře největší kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru v spolupráci s německým koncernem BMW. Pronájem tohoto soukromého letadla bude pro Vás velkým zážitkem.

Eclipse 550

Letoun patří k nejmenším proudovým typům na světe, a je primárně určen pro kratší letové trasy do 2 hodin. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je americká společnost Eclipse Aerospace