Embraer Phenom 300

Letoun Vám nabídne již prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou jistě oceníte obzvlášť na vzdálenejší lety nad 3 hodiny. Servis na palubě může být na velmi vysoké úrovni v závislosti od konkrétní konfigurace kabiny a vybavení pro ohřev cateringu. Letoun byl vyvinut brazilskou společností Embraer.

Technické specifikace

Kategorie letadla: midsize jet


6-7

počet sedadel

796 km/​h

cestovní rychlost

3270 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13700 m
16.2 m
15.9 m
5 m
8150 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


150 cm

výška

155 cm

šířka

523 cm

délka

2407 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

3270 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Pilatus PC24

Letoun Vám nabídne již prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou jistě oceníte obzvlášť na vzdálenejší lety nad 3 hodiny. Servis na palubě může být na velmi vysoké úrovni v závislosti od konkrétní konfigurace kabiny a vybavení pro ohřev cateringu. Stroj byl vyvinut švýcarskou společností Pilatus Aircraft.

Bombardier Learjet 45

Letoun Vám nabídne již prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou jistě oceníte obzvlášť na vzdálenejší lety nad 3 hodiny. Servis na palubě může být na velmi vysoké úrovni v závislosti od konkrétní konfigurace kabiny a vybavení pro ohřev cateringu. Letoun byl vyvinut kanadskou společností Bombardier.

Cessna Citation Sovereign

Mezi středně velkými letadly má Cessna velmi silné zastoupení. Model Citation Excel pro 7 cestujících a delší varianta Citation Sovereign pro 9 cestujících jsou nejčastěji využívanými letouny v této kategorii v Evropě. Soukromé letadlo střední velikosti nabízí stand-up kabinu, ve které mohou pasažéři stát vzpřímeně, a velmi slušný dolet. Většina provozovatelů těchto letadel poskytuje služby profesionální letušky a servírování teplého cateringu.