Embraer Legacy 450

Letoun Vám nabídne již prostornou kabinu se stand-up výškou, kterou jistě oceníte obzvlášť na vzdálenejší lety nad 3 hodiny. Příjemným bonusem je pohovka v kabině. Letadlo pochází z vývojové kanceláře brazilského Embraeru.

Technické specifikace

Kategorie letadla: midsize jet


8

počet sedadel

855 km/​h

cestovní rychlost

4570 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13700 m
20.2 m
19.6 m
6.4 m
16000 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


183 cm

výška

208 cm

šířka

732 cm

délka

4250 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ano
Toaleta
ano
Teplý catering
ano

Dolet letadla

4570 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Bombardier Learjet 60XR

Bombardier klade důraz u svých modelů Learjet na vysokou cestovní rychlost. Exkluzivní soukromé letadlo Learjet 60XR svým raketovým vzhledem tuto skutečnost rozhodně nepopírá. Jeho kabina nabízí nejkvalitnější interiér ve své kategorii. Malou daní za vysokou cestovní rychlost je omezená schopnost letounu vzlétnout a přistát na letištích s velmi krátkou dráhou.

Gulfstream G200

Soukromé letadlo Gulfstream G200 je na první pohled dominantní velkorysou velikostí kabiny. Cestující si mohou užít 1,9 metru vysoký a 2,2 metrů široký interér. Takovouhle kabinu závidí Gulfstreamu G200 i stroje z vyšších kategorií. Modely G200 a novější G280 vyrábí špičková pobočka Gulfstreamu v Izraeli.

Cessna Citation Sovereign

Mezi středně velkými letadly má Cessna velmi silné zastoupení. Model Citation Excel pro 7 cestujících a delší varianta Citation Sovereign pro 9 cestujících jsou nejčastěji využívanými letouny v této kategorii v Evropě. Soukromé letadlo střední velikosti nabízí stand-up kabinu, ve které mohou pasažéři stát vzpřímeně, a velmi slušný dolet. Většina provozovatelů těchto letadel poskytuje služby profesionální letušky a servírování teplého cateringu.