Dassault Falcon 900

Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Výrobcem je francouzský Dassault Aviation.

Technické specifikace

Kategorie letadla: heavy jet


9-15

počet sedadel

950 km/​h

cestovní rychlost

6300 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

15500 m
19.3 m
20.2 m
7.5 m
20640 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


188 cm

výška

235 cm

šířka

1010 cm

délka

3600 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ano
Toaleta
ano
Teplý catering
ano

Dolet letadla

6300 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Embraer Legacy 650

Modely Legacy 600 a 650 se Embraeru velmi povedly. V kategorii velká soukromá letadla zastupují excelentní poměr ceny a výkonu. Jejich kabina je rozdělena na 3 sekce. V první letuška servíruje teplé jídlo, další slouží pro reprezentativní obchodní jednaní a v třetí části můžete pohodlně relaxovat. Nebo si odpočinout na sedadlech, které se dají upravit na pohodlnou postel na spaní. Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání.

Bombardier Challenger 850

Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Výrobcem je kanadská konstrukční kancelář Bombardier.

Bombardier Global 6000

Bombardier Global XRS, Global 5000 a Global 6000 je synonymem pro cestování v luxusním stylu. Leťte mezi kontinenty bez mezipřistání, únavu hoďte za hlavu díky pohodlné posteli, ráno si dejte horkou sprchu a k obědu oblíbené teplé jídlo. To vše ve Vašem "domově v oblacích". Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání.