Cessna Citation CJ3

Cessna je celosvětově známým americkým výrobcem letadel. Její řada proudových letounů Citation family je nejrozšířenějším zástupcem v kategoriích light jets a midsize jets. Nejmenší model Mustang pro 4 cestující a modely CJ1 až CJ4 pro 5 až 8 cestujících jsou spolehlivými letadly pro kratší privátní obchodní lety. Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


6-7

počet sedadel

772 km/​h

cestovní rychlost

3210 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13700 m
16.2 m
15.5 m
4.6 m
6291 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


145 cm

výška

147 cm

šířka

564 cm

délka

1841 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

3210 km

Rezervujte si toto letadlo

Další malá proudová letadla

Nextant 400

Toto letadlo je zajímavým důkazem vysoké kvality práce leteckých konstruktérů, jejich kreativity a morální životnosti jejich výtvorů. Americká společnost Nextant Aerospace převzala letadla Hawker 400, vyráběné před více než čtvrtstoletím, a po modernizaci motorů a avioniky uvedla na trh nový model Nextant 400XT. A má rozhodně úspěch! Malé privátní letadlo má ve své kategorii skvělý dolet, avšak na úkor velikosti zavazadlového prostoru, který musel ustoupit palivovým nádržím.

Cessna Citation CJ2

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobce je americká Cessna.

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době údává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Phenom 100 předčí své soupeře největší kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru v spolupráci s německým koncernem BMW. Pronájem tohoto soukromého letadla bude pro Vás velkým zážitkem.