Cessna Citation Bravo

Dalším z řady Citation family light jets je model Bravo. Spolehlivé a bezpečné soukromé letadlo, které vyniká bohatší sedadlovou kapacitou pro 7 (někdy až 8) osob. Při konstrukci tohoto letounu byl kladen velký důraz na odhlučnění interiéru pro vyšší komfort cestujících.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


7

počet sedadel

750 km/​h

cestovní rychlost

2710 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13100 m
15.7 m
14.5 m
4.5 m
6713 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


152 cm

výška

152 cm

šířka

488 cm

délka

2096 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

2710 km

Rezervujte si toto letadlo

Další malá proudová letadla

Beechcraft Premier 1A

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je konstruovaná na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je americký Beechcraft.

Cessna Citation CJ3

Cessna je celosvětově známým americkým výrobcem letadel. Její řada proudových letounů Citation family je nejrozšířenějším zástupcem v kategoriích light jets a midsize jets. Nejmenší model Mustang pro 4 cestující a modely CJ1 až CJ4 pro 5 až 8 cestujících jsou spolehlivými letadly pro kratší privátní obchodní lety. Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.

Embraer Phenom 100

Špičkový brazilský výrobce letadel Embraer v současné době údává na trhu trend excelentního poměru ceny a výkonu. Phenom 100 předčí své soupeře největší kabinou, vstupními dveřmi a zavazadlovým prostorem. Jeho provoz vyniká velmi nízkými náklady na letovou hodinu. Embraer si dal také hodně záležet na kvalitě interiéru v spolupráci s německým koncernem BMW. Pronájem tohoto soukromého letadla bude pro Vás velkým zážitkem.