Bombardier Challenger 850

Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Výrobcem je kanadská konstrukční kancelář Bombardier.

Technické specifikace

Kategorie letadla: heavy jet


13-18

počet sedadel

819 km/​h

cestovní rychlost

4870 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

12500 m
21.2 m
26.7 m
6.2 m
24040 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


185 cm

výška

249 cm

šířka

1476 cm

délka

5720 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ano
Toaleta
ano
Teplý catering
ano

Dolet letadla

4870 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Dassault Falcon 2000LX

Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Výrobcem je francouzský Dassault Aviation.

Bombardier Global 6000

Bombardier Global XRS, Global 5000 a Global 6000 je synonymem pro cestování v luxusním stylu. Leťte mezi kontinenty bez mezipřistání, únavu hoďte za hlavu díky pohodlné posteli, ráno si dejte horkou sprchu a k obědu oblíbené teplé jídlo. To vše ve Vašem "domově v oblacích". Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání.

Gulfstream G550

Gulfstream G550 a novější model G650 jsou ikonami luxusního privátního létání. Ladné tvary letounů nejsou jen dizajnovou záležitostí, ale i výsledkem speciální aerodynamiky umožnující nekompromisní dolet. Gulfstream je ve svém odvětví rozhodně lídrem v trendech kvality a výkonnosti. Zkrátka soukromé letadlo pro nejnáročnější klienty. Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání.