Bombardier Challenger 605

Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Výrobcem letounu je kanadská konstrukční kancelář Bombardier.

Technické specifikace

Kategorie letadla: heavy jet


9-12

počet sedadel

850 km/​h

cestovní rychlost

6490 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

12500 m
19.5 m
20.8 m
6.2 m
21863 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


185 cm

výška

249 cm

šířka

866 cm

délka

3256 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ano
Toaleta
ano
Teplý catering
ano

Dolet letadla

6490 km

Rezervujte si toto letadlo

Další letadla z kategorie:

Embraer Legacy 650

Modely Legacy 600 a 650 se Embraeru velmi povedly. V kategorii velká soukromá letadla zastupují excelentní poměr ceny a výkonu. Jejich kabina je rozdělena na 3 sekce. V první letuška servíruje teplé jídlo, další slouží pro reprezentativní obchodní jednaní a v třetí části můžete pohodlně relaxovat. Nebo si odpočinout na sedadlech, které se dají upravit na pohodlnou postel na spaní. Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání.

Dassault Falcon 2000LX

Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Výrobcem je francouzský Dassault Aviation.

Bombardier Challenger 850

Letoun je symbolem luxusního stylu cestování. Kabina je rozdělená na sektory, a můžete si tak dopřát i spánek v místnosti s komfortním lůžkem. Dlouhé privátní lety strávíte v absolutním pohodlí a vychutnáte si vícechodové menu. Dolet umožňuje lety na dlouhé, často mezikontinentální trasy bez nutnosti mezipřistání. Výrobcem je kanadská konstrukční kancelář Bombardier.