BeechJet 400

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem letadla je Hawker BeechJet.

Technické specifikace

Kategorie letadla: light jet


7

počet sedadel

832 km/​h

cestovní rychlost

2380 km

dolet


Maximální letová výška
Rozpětí křídel
Délka trupu
Výška trupu
Maximální vzletová hmotnost

13700 m
13.2 m
14.7 m
4.2 m
7302 kg

Interiér a servis

rozměry kabiny


147 cm

výška

150 cm

šířka

475 cm

délka

1586 l

zavazadlový prostor


Stewardka
ne
Toaleta
ano
Teplý catering
ne

Dolet letadla

2380 km

Rezervujte si toto letadlo

Další malá proudová letadla

Cessna Citation CJ2

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobce je americká Cessna.

Beechcraft Premier 1A

Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je konstruovaná na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou. Výrobcem je americký Beechcraft.

Cessna Citation CJ3

Cessna je celosvětově známým americkým výrobcem letadel. Její řada proudových letounů Citation family je nejrozšířenějším zástupcem v kategoriích light jets a midsize jets. Nejmenší model Mustang pro 4 cestující a modely CJ1 až CJ4 pro 5 až 8 cestujících jsou spolehlivými letadly pro kratší privátní obchodní lety. Letoun nabízí skvělý poměr sedadlové kapacity a ceny letu. Byl navržen pro kratší letové trasy. Jeho kabina je navržená na pohodlné sezení, nedisponuje však stand-up výškou.